پیچ و مهره گلخانه ای

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گلخانه ای بدون دیدگاه

Bolt & nut golkhaneh

پیچ و مهره گلخانه ای جهت نصب و به هم پیوستن اجزاء سازه های گلخانه ای از پیچ و مهره هایی در صنایع گلخانه ای صنعتی و کشاورزی استفاده می شود. که دارای اشکال مختلف و کارایی های مختلفی می باشند.

از پیچ و مهره گلخانه در ساخت سازه گلخانه و همچنین محل تلاقی نایلون پوشش گلخانه و همچنین قرار دادن پنجره ها و سایر تجهیزات بر روی سازه استفاده می شود و در سایز های مختلف تولید می گردد.

پیچ و مهره  گالوانیزه گلخانه ای در انواع پیچ و مهره های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن تقسیم بندی می گردد.

پیچ و مهره گلخانه ای - پتروکاسپین

پیچ-و-مهره-گلخانه-ای-پتروکاسپین

انواع پیچ و مهره گالوانیزه گلخانه ای

  • پیچ و مهره  گلخانه ای سبک
  • پیچ و مهره  گلخانه ای کشاورزی
  • پیچ و مهره  گلخانه ای صنعتی
  • پیچ و مهره  گلخانه ای سنگین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل پیچ و مهره گلخانه ای، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود. پیچ و مهره گلخانه ای به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى پیچ و مهره گالوانیزه گلخانه ای استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى پیچ و مهره ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش پیچ و مهره گلخانه، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه سبک

Galvanized pipe لوله گالوانیزه سبک از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های گالوانیزه سبک بصورت [...]

لوله گالوانیزه دست دوم

Galvanized pipe لوله گالوانیزه دست دوم از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]

لوله گالوانیزه وزن متوسط

Galvanized pipe لوله گالوانیزه وزن متوسط از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه [...]