پیچ و مهره گالوانیزه

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : اتصالات گالوانیزه بدون دیدگاه

Galvanized bolt & nut

پیچ و مهره گالوانیزه از تجهیزات مورد نیاز در نصب تجهیزات سیستم های آبرسانی ، برق رسانی و همچنین سازه های فلزی و سیستم آتش نشانی می باشد و براساس قطر پیچ و طول پیچ دسته بندی می شوند.

از انواع پیچ و مهره گالوانیزه میتوان به ، پیچ و مهره گالوانیزه شش گوش ، استاد بولت ، آلن، کله قارچی و …. اشاره نمود و از سایز ½ اینچ الی 24 اینچ در دسترس می باشد و در انواع گرم و سرد تولید میگردد. بسته بندی آن بر اساس تعداد و بصورت کیسه ای فروخته می شود.

پیچ و مهره گالوانیزه - پتروکاسپین

پیچ-و-مهره-گالوانیزه-پتروکاسپین

انواع پیچ و مهره گالوانیزه

  • پیچ و مهره فلنج
  • پیچ و مهره کشاورزی
  • پیچ و مهره ساختمانی
  • پیچ و مهره برق

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل پیچ و مهره ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . پیچ و مهره گالوانیزه به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى  پیچ و مهره ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى پیچ و مهره ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش پیچ و مهره گالوانیزه ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]