پروفیل گلخانه ای

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گلخانه ای بدون دیدگاه

Profile golkhaneh

پروفیل گلخانه ای از انواع شکل های پروفیل های پر مصرف در صنایع گلخانه ای صنعتی و کشاورزی بوده و دارای اشکال مختلف و کارایی های مختلفی می باشند. از پروفیل گلخانه در ساخت سازه گلخانه و همچنین محل تلاقی نایلون پوشش گلخانه و همچنین قرار دادن پنجره ها و سایر تجهیزات بر روی سازه استفاده می شود.

پروفیل گلخانه در طول های 5 و 6 متری تولید می گردد و در اشکال یو ، اچ ، نیم دایره و سایر اشکال موجود می باشد.

ضخامت پروفیل گلخانه ای 1 میلیمتر ، 1.5میلیمتر و 2 میل برای سازه سقف و ضخامت 2.8 میلیمتر و 3 میلیمتر برای ستون ها استفاده می شود.

پروفیل گالوانیزه گلخانه ای در انواع پروفیل های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی پروفیل گلخانه بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

یکی از بهترین گزینه هایی که می توانیم برای ساخت گلخانه و اتصال نایلون های گلخانه های برای درب و پنجره از آن استفاده کنیم، پروفیل گلخانه ای است. این پروفیل ها در سایز های مختلفی تولید می شوند و دارای اشکال مختلفی هستند.

پروفیل ها را بر حسب وزن دسته بندی نموده و در بازار با حالت های سبک، سنگین و متوسط آنها روبرو می شوید. معمولا برای جلوگیری از زنگ زدگی پروفیل های گلخانه ای، از پوشش گالوانیزه استفاده می شود. این پوشش منجر می شود، تا عمر پروفیل افزایش یافته و بتوان برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

پروفیل گلخانه ای - پتروکاسپین

پروفیل-گلخانه-ای-پتروکاسپین

انواع پروفیل گالوانیزه گلخانه ای

  • پروفیل گلخانه ای سبک
  • پروفیل گلخانه ای کشاورزی
  • پروفیل گلخانه ای صنعتی
  • پروفیل گلخانه ای سنگین

ویژگی ها و مزایای پروفیل گلخانه ای

یکی از باکیفیت ترین و مهمترین تجهیزاتی که در ساخت صنایع گلخانه ای استفاده می شود، پروفیل های گلخانه هستند. برای خرید پروفیل باید حتما به میزان مساحت گلخانه، و شرایط آب و هوایی محل مورد نظر توجه داشته باشید.

مهمترین ویژگی هایی که میتوانیم برای پروفیل ها بیان نماییم، 1) قیمت مناسب آنها، 2) نصب آسان و راحت، 3) قابلیت جابجایی و حمل و نقل آسان، 4) تولید شده طبق استاندارد های بین المللی، 5) داشتن مقاومت بسیار بالا.

بهتر است برای نصب پروفیل برای لوله های گلخانه ای از افراد ماهر در این زمینه استفاده نمایید. تا اتصالات به صورت مناسب و دقیق انجام شود.

قیمت پروفیل های گلخانه و کاربرد آنها

گلخانه های صنعتی و کشاورزی که در سراسر ایران برای کشت و پرورش محصولات و گل های زینتی احداث می شوند، نیاز به پروفیل گلخانه ای دارند. تا لوله های گالوانیزه گلخانه ای به راحتی بر روی آنها نصب شده و گلخانه مورد استفاده قرار گیرد.

باید بگوییم این پروفیل ها از جمله مهمترین مصالح برای احداث گلخانه ها به شمار می روند. زیرا برای تاسیس گلخانه به آنها نیاز خواهیم دارد. شرکت های داخلی و خارجی بسیاری در زمینه طراحی و تولید این پروفیل ها فعالیت می کنند. تا بتوانند بهترین پروفیل را وارد بازار نمایند.

به همین دلیل می توانیم بگوییم پروفیل های مختلفی که با ضخامت های مختلف تولید می شوند، قیمت های مختلفی نیز دارند. برخی از فروشگاه های ارائه دهنده پروفیل های گلخانه ای، با قیمتی مناسب این پروفیل ها را عرضه می کنند.

برای دسترسی آسان و خرید پروفیل ها می توانید به وب سایت پترو کاسپین مراجعه نمایید. در کوتاه ترین زمان بهترین و با کیفیت ترین پروفیل گلخانه ای را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید. می توانید با هر قدرت مالی اقدام به خرید این محصول نمایید.

پروفیل گلخانه ای - پتروکاسپین

پروفیل گلخانه ای

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل پروفیل گلخانه، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . پروفیل گلخانه ای به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى پروفیل گالوانیزه گلخانه ای، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى پروفیل ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش پروفیل گلخانه، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه سبک

Galvanized pipe لوله گالوانیزه سبک از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های گالوانیزه سبک بصورت [...]

لوله گالوانیزه دست دوم

Galvanized pipe لوله گالوانیزه دست دوم از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]

لوله گالوانیزه وزن متوسط

Galvanized pipe لوله گالوانیزه وزن متوسط از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه [...]