پروفیل گالوانیزه

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : اتصالات گالوانیزه بدون دیدگاه

Profile galvanized

 پروفیل گالوانیزه از انواع اتصالات سازه ای پر مصرف در صنعت گلخانه صنعتی و کشاورزی بوده و دارای  اشکال مختلف و ضخامت مختلفی می باشند و در ساخت سازه گالوانیزه و همچنین محل تلاقی نایلون پوشش گالوانیزه و همچنین قرار دادن پنجره ها و سایر تجهیزات بر روی سازه استفاده می شود. در طول های  3 و 6 متری تولید می گردد.

در اشکال یو ، اچ ، نیم دایره و سایر اشکال موجود می باشد.

ضخامت پروفیل های گالوانیزه  1 میلیمتر ، 1.5میلیمتر و 2 میل بر  سازه سقف و ضخامت 2.8 میلیمتر و 3 میلیمتر بر  ستون ها استفاده می شود.

در انواع  پروفیل های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد و بسته بندی آن  بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

پروفیل گالوانیزه - پتروکاسپین

پروفیل-گالوانیزه-پتروکاسپین

انواع  پروفیل های گالوانیزه

  •  پروفیل گالوانیزه سبک
  •  پروفیل گالوانیزه کشاورزی
  •  پروفیل گالوانیزه صنعتی
  •  پروفیل گالوانیزه سنگین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل پروفیل ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود  و به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى پروفیل ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى پروفیل ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش پروفیل گالوانیزه ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]