وزن لوله برق

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

Chart coupling pipe

وزن لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این وزن و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود.

وزن لوله های برق  بر اساس دو نوع pg  و استاندارد  bs   می باشد.

در وزن لوله iهای برق می توان ضخامت هر لوله را انتخاب کرد.

دو استاندارد bs و din مبنای لوله کشی و در صورت انخاب هر کدام از این استاندارد ها می بایست اتصالات نیز بر اساس آنها انتخاب گردد.

وزن لوله برق - پتروکاسپین

انواع وزن لوله های برق

  • وزن لوله برق BS
  • وزن لوله برق PG
  • وزن لوله برق کاسپین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل وزن لوله های برق ، از پوشش گالوانیزه استفاده می شود . لوله برق گالوانیزه به روش متداول استفاده از گالوانیزه به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله برق ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى وزن ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های برق ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی یکی از انواع اتصالات لوله برق می باشد. این بوشن با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. جهت اتصال میال لوله برق و سایر اتصالات به هم و بصورت دنده ای می باشد.و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. بوشن لوله فولادی در انواع بوشن های سبک و سنگین از [...]

لوله برق pg

pg pipe لوله برق pg یکی از انواع لوله های برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله های برق pg در انواع لوله [...]

لوله برق آهنی

Iron electric pipe لوله برق آهنی یکی از انواع لوله برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق سیاه تولید می گردد و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله آهنی در انواع لوله های سبک و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد. بسته بندی لوله های برق [...]