ناودانی گالوانیزه

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : اتصالات گالوانیزه بدون دیدگاه

U galvanized

 ناودانی گالوانیزه از انواع اتصالات سازه ای پر مصرف در صنعت گلخانه صنعتی و کشاورزی بوده و دارای  اشکال مختلف و ضخامت مختلفی می باشند. از  ناودانی گالوانیزه در ساخت سازه گالوانیزه و همچنین محل تلاقی نایلون پوشش گالوانیزه و همچنین قرار دادن پنجره ها و سایر تجهیزات بر روی سازه استفاده می شود. ودر طول های  3 و 6 متری تولید می گردد.

 ناودانی گالوانیزه  در اشکال یو ، اچ ، نیم د ایره و سایر اشکال موجود می باشد.

ضخامت ناودانی گالوانیزه  1 میلیمتر ، 1.5میلیمتر و 2 میل بر  سازه سقف و ضخامت 2.8 میلیمتر و 3 میلیمتر بر  ستون ها استفاده می شود و در انواع  ناودانی های  سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی ناودانی بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

ناودانی گالوانیزه - پتروکاسپین

ناودانی-گالوانیزه-پتروکاسپین

انواع  ناودانی گالوانیزه

  •  ناودانی سبک
  •  ناودانی کشاورزی
  •  ناودانی صنعتی
  •  ناودانی سنگین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل  ناودانی ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود و به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى  ناودانی های گالوانیزه ، استاندارد تولید س ز و نام کارخانه روى ناودانی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش ناودانی گالوانیزه ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]