خرید بهترین ناودانی گالوانیزه فولادی

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : مقالات پتروکاسپین بدون دیدگاه

ناودانی گالوانیزه فولادی یکی از پرکاربرد ترین انواع پروفیل ها در صنایع ساختمان سازی به شمار می آید. در طراحی و ساخت بسیاری از سازه های صنعتی و کشاورزی نیز از انواع ناودانی گالوانیزه استفاده می شود. با وجود پوشش گالوانیزه در انواع ناودانی های فولادی همواره عوامل خورنده و رطوبت به هیچ وجه باعث ایجاد آسیب به آن ها نخواهند شد. وجود پوشش گالوانیزه همواره عمر انواع ناودانی ها را چندین برابر کرده و می توان از آن ها برای سالیان طولانی استفاده کرد. از مهم ترین کاربرد های ناودانی های فولادی می توان به طراحی و ساخت انواع در و پنجره و همچنین ماشین آلات صنعتی اشاره کرد.

انواع ناودانی گالوانیزه

ناودانی های گالوانیزه از نظر ضخامت، اندازه، شکل و وزن به انواع مختلفی تقسیم می شوند که دانستن آن ها برای خریداران و متقاضیان ضروری است.

انواع ناودانی گالوانیزه از نظر شکل عبارتند از:

  • گالوانیزه شکل H
  • گالوانیزه شکل U
  • گالوانیزه شکل C
  • و…

ضخامت انواع ناودانی فولادی از 1 میلی متر تا 3 میلی متر بوده که البته هر ضخامت دارای کاربرد های خاصی در صنایع ساخت و ساز می باشد. از نظر وزن نیز ناودانی گالوانیزه به انواع سبک و سنگین تقسیم می شوند. معمولا ناودانی های گالوانیزه در طول های 3، 6 و 12 متر تولید و در بازار به فروش می رسند.

ناودانی گالوانیزه فولادی

ناودانی گالوانیزه فولادی

فروش ناودانی گالوانیزه

فروش ناودانی در حال حاضر توسط اکثر تولیدکنندگان و مراکز عرضه معتبر با قیمت روز انجام می گیرد و دلیل آن تغییرات شدید قیمت آهن می باشد. البته تغییرات قیمت آهن نیز کاملا وابسته به قیمت ارز و شرایط بازار است. مراکز فروش ناودانی همواره لیست تولیدات خود را به مشتریان ارائه کرده و متناسب با آن اقدام دریافت سفارش می نمایند.

انتخاب ضخامت، نوع، طول و وزن ناودانی فولادی توسط خریدار و براساس نیاز آن انجام می گیرد. البته کارشناسان مراکز فروش این محصول مشاوره های لازم در امر خرید بهترین انواع ناودانی گالوانیزه را به مشتریان و متقاضیان ارائه می کنند.

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]