مرکز عرضه مغذی تبدیل گالوانیزه

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : مقالات پتروکاسپین بدون دیدگاه

معرفی مغذی تبدیل گالوانیزه

مغذی تبدیل گالوانیزه از جمله اتصالات پرکابرد در صنایع آب و فاضلاب به شمار می آید و می توان نمونه های آن را در بسیاری از سیستم ها و شبکه های آبرسانی شهری و صنعتی مشاهده کرد. دو سر این مغذی به صورت نر و کاملا مشابه یکدیگر هستند.

از مهم ترین ویژگی های آن می توان به خاصیت ضد زنگ زدگی آن اشاره کرد که دلیل آن پوشش گالوانیزه بر روی تمامی سطوح این مغذی تبدیل است. مغذی تبدیل گالوانیزه در حال حاضر در لیست تولیدات اکثر کارخانجات تولید کننده اتصالات گالوانیزه وجود داشته و توسط مراکز بسیار زیادی در حال عرضه می باشد.

موارد استفاده مغذی گالوانیزه

شاید به جرات بتوان گفت یکی از رایج ترین انواع اتصالات گالوانیزه در صنایع مختلف مغذی تبدیل گالوانیزه است. مهم ترین موارد استفاده آن عبارتند از:

  • صنایع کشتی سازی
  • سیستم های آتش نشانی
  • صنایع برق
  • تاسیسات نفتی و پالایشگاه
  • تاسیسات گاز
  • تاسیسات آبرسانی و فاضلاب
  • سیستم های گرمایش و سرمایش
  • و…

بی شمار مدل مغذی گالوانیزه در بازار وجود دارد که هر کدام از نظر سایز و کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند. تولیدات برند های مختلف از نظر کیفیت ساخت و دوام نیز یکسان نیستند و محصولات برخی از برند ها از کیفیت لازم برخوردار نمی باشند. لازم است در خرید انواع مغذی گالوانیزه محصولات باکیفیت و مرغوب را انتخاب کرد.

مغزی تبدیل گالوانیزه

مغزی تبدیل گالوانیزه

قیمت انواع مغذی گالوانیزه

عوامل مختلف همچون سایز مغذی گالوانیزه و همچنین درجه کیفی و برند سازنده بر قیمت و شرایط فروش این محصول تاثیر گذار خواهد بود. از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت انواع مغذی گالوانیزه و همچنین انواع لوله گالوانیزه می توان به قیمت ارز و نوسانات آن اشاره کرد که در یکسال اخیر بیشترین تاثیر را داشته است.

به همین خاطر نیز لازم است متقاضیان و صنایع مختلف قبل از سفارش عمده انواع مغذی و زانو گالوانیزه اقدام به دریافت لیست قیمت روز از مراکز عرضه معتبر نمایند. در ضمن انتخاب و خرید انواع مغذی گالوانیزه باید متناسب با نوع و نیاز آن صنعت انجام گیرد.

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]