لوله گلخانه قزوین

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گلخانه ای بدون دیدگاه

Qazvin Galvanized pipe

لوله گلخانه قزوین از انواع لوله های پر مصرف در سازه های گلخانه های صنعتی و کشاورزی بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله بدون درز و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله گلخانه قزوین بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت گالوانیزه به وان مذاب گالوانیزه روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد.

لوله های گلخانه قزوین از سایزهای ½ الی 6 اینچ تولید می گردد و از نمره 2 الی نمره 10 تولید می گردد.

ضخامت لوله های گلخانه قزوین 2 میلیمتر ، 2.35 میلیمتر و 2.5 میل برای سازه سقف و ضخامت 2.8 میلیمتر و 3 میلیمتر برای ستون ها استفاده می شود.

لوله گلخانه قزوین در انواع لوله های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد و بسته بندی لوله گلخانه بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

شرکت صنایع لوله گلخانه قزوین، شرکتی واقع در استان قزوین می باشد که در سال 1379 افتتاح شده است. این شرکت در زمینه انواع لوله و گالوانیزاسیون آن ها به مردم کشورمان خدمت می کند.

گالوانیزه در واقع عملیاتی است که برای محافظت از آسیب پذیری فلز ها انجام می شود. گالوانیزاسیون به کاری گفته می شود که لایه ای از روی و آهن را بر روی فلز های مستعد آسیب می پوشاند تا آن ها را مستحکم و ماندگار کند.

لوله گلخانه مزایای متعددی دارد که باعث شده است تا افراد زیادی به این لوله روی آورند. از جمله ی این مزایا می توان به سهولت در بازرسی، قیمت و هزینه کمتر، مقاوم در برابر پوسیدگی و آسیب پذیری و … اشاره کرد.

البته این نکته را نیز باید در نظر گرفت که لوله گالوانیزه معایبی نیز دارد به مانند: داخل شدن عناصر گالوانیزه به داخل آب آشامیدنی، خوردگی داخلی.

لوله گلخانه قزوین - پتروکاسپین

لوله-گلخانه-قزوین-پتروکاسپین

انواع لوله گلخانه قزوین

  • لوله گلخانه قزوین سبک
  • لوله گلخانه قزوین کشاورزی
  • لوله گلخانه قزوین صنعتی
  • لوله گلخانه قزوین سنگین

نقاط مثبت شرکت لوله گلخانه قزوین

در این شرکت کارگران و متخصصان و مهندسان بسیاری مشغول به کار هستند. از جمله مهندسانی که در این شرکت کار می کنند می توان به مهندس متالوژی، مهندس مکانیک، مهندس شیمی و … اشاره کرد.

این افراد ماهر به استاندارد های روز دنیا آگاهی کامل دارند و بر طبق آن ها عمل گالوانیزاسیون برای لوله ها را انجام می دهند. سیستم گالوانیزاسیونی که در این شرکت انجام می شود به روش غوطه وری گرم است که خود به سه روش دیگر انجام می شود: روش دستی، روش نیمه اتوماتیک، روش تمام اتوماتیک.

در شرکت لوله گلخانه قزوین علاوه بر نیروی کار انسانی ماهر، از نظر تجهیزات و امکانات جهت تولید نیز بسیار مجهز می باشد که این امر را می توان به نگاه کردن به خط تولید به وضوح و به طور کامل مشاهده کرد.

در شرکت لوله گلخانه قزوین فعالیت های گوناگونی انجام می شود مانند:

تولید لوله گالوانیزه گرم: انواع لوله مانیسمان، انواع لوله برق، انواع لوله آب، انواع سازه های فلزی و صنعتی، انواع لوله های گلخانه ای و صنعتی

تولید اقلام پایپینگ: انواع اتصالات، انواع شیرآلات، انواع لوله های صنعتی

لوله گلخانه قزوین - پتروکاسپین

لوله گلخانه قزوین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله های گلخانه قزوین، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود. لوله های گلخانه قزوین به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى  لوله گلخانه ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله گلخانه قزوین، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گلخانه سپنتا

Sepanta Galvanized pipe لوله گلخانه سپنتا از انواع لوله های پر مصرف در سازه های گلخانه های صنعتی و کشاورزی بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله بدون درز و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله گلخانه بصورت تولید […]

اتصالات سازه های گلخانه

Fitting golkhaneh اتصالات سازه گلخانه از انواع شکل های اتصالات سازه های پر مصرف در صنایع گلخانه صنعتی و کشاورزی بوده و دارای اشکال مختلف و کارایی های مختلفی می باشند. از اتصالات سازه گلخانه در ساخت سازه گلخانه و همچنین محل تلاقی نایلون پوشش گلخانه و همچنین قرار دادن پنجره ها و سایر تجهیزات […]

لوله گالوانیزه مشهد

Mashhad galvanized pipe لوله گالوانیزه مشهد از شهرهای پروژه خیر کشور بوده و با توجه به نیاز آن منظقه این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه انواع لوله گالوانیزه و تحویل در مشهد خدمات را ارائه نماید. این شرکت قادر به تامین انواع لوله های گالوانیزه مورد استفاده در صنایع مختلف را دارا می باشد. […]