لوله گلخانه تهران

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گلخانه ای بدون دیدگاه

Tehran Galvanized pipe

لوله گلخانه تهران از انواع لوله های پر مصرف در سازه های گلخانه های صنعتی و کشاورزی بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله های بدون درز و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله گلخانه تهران بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت گالوانیزه به وان مذاب گالوانیزه روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد.

لوله های گلخانه تهران از سایزهای ½ الی 6 اینچ تولید می گردد و  از نمره 2 الی نمره 10 تولید می گردد.

ضخامت لوله های گلخانه تهران 2 میلیمتر ، 2.35 میلیمتر و 2.5 میل برای سازه سقف و ضخامت 2.8 میلیمتر و 3 میلیمتر برای ستون ها استفاده می شود.

لوله های گلخانه تهران در انواع لوله های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد و بسته بندی لوله گلخانه تهران بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

لوله گلخانه تهران بهترین سازه برای صنایع گلخانه ای

لوله گلخانه تهران را می توان به عنوان بهترین لوله برای سازه های گلخانه ها دانست. این لوله ها که عمدتا از لوله گالوانیزه ساخته می شوند، تحت عملیات های حرارتی به خصوصی قرار گرفته و مقاوم می شوند.

لوله گلخانه اصفهان و تهران را می توان در زمره بهترین لوله های مصرفی برای گلخانه ها دانست. چرا که این دو نوع از لوله کیفیت ساخت بالایی دارند و به دلیل آنکه ناخالصی های کمتری در ساختار متریال های مصرفی وجود دارد، بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته اند.

به طور کلی لوله گلخانه تهران به دو دسته کلی تقسیم بندی میشوند. لوله های فولادی که توسط فرآیند آبکاری گرم، گالوانیزه می شوند و لوله هایی که توسط فرآیند آبکاری سرد فرایند گالوانیزه شدن بر روی آنها اجرا می شود.

لوله گلخانه تهران - پتروکاسپین

لوله-گلخانه-تهران-پتروکاسپین

انواع لوله گلخانه تهران

  • لوله گلخانه تهران سبک
  • لوله گلخانه تهران کشاورزی
  • لوله گلخانه تهران صنعتی
  • لوله گلخانه تهران سنگین

فرآیند آبکاری سرد در لوله گلخانه تهران

لوله گلخانه ای عمدتا از طریق رول کردن ورق های فولادی و در نهایت ایجاد درز جوش در آن ها تولید می شوند. برای گالوانیزه شدن ورق های فولادی که ساختار لوله ها را تشکیل می دهند، با عمل گالوانیزاسیون سرد، نمک فلز روی را در یک محلول اسیدی حل می کنند سپس محلول حاصل شده را بر روی سطح ورق ها اسپری می کنند.

خاصیت اسیدی موجود در محلول باعث از هم گسستن پیوند اتم های فولاد می شود. با باز شدن پیوند ها اتم های فلز روی با اتم های فولاد پیوند برقرار می کنند و به این ترتیب یک پوشش بسیار نازک فلز روی بر روی ورق های فولادی قرار می گیرد.

فرایندآبکاری گرم در لوله گلخانه تهران

به منظور تولید لوله گالوانیزه گرم، ورق های فولادی در یک حمام مذاب روی در دمای ۴۲۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرند. در این دما پیوند میان اتم های فولاد از هم گسسته می شود و اتم های های روی جایگزین آن ها می شوند. به دلیل آنکه این فرآیند در دما بالاتری انجام می شود، پیوند ایجاد شده بین اتم های فولاد و فلزی روی مستحکم تر خواهند بود.

مقایسه لوله گالوانیزه گرم و سرد در لوله و اتصالات گلخانه ای

همانطور که میدانید لوله های گلخانه ای به خصوص لوله گالوانیزه کمان گلخانه، علاوه بر تحمل وزن سقف باید در برابر رطوبت مقاومت بیشتری داشته باشند. مقاومت بیشتر، زمانی حاصل می شود که عمق نفوذ روی در لوله فولادی بیشتر شود.

چرا که این فلز روی است که در برابر رطوبت و سایش از خود مقاومت نشان می دهد. در لوله های گالوانیزه گرم عمق نفوذ فلز روی به بیش از ۷۰ میکرون می رسد این در حالی است که این عمق در گالوانیزه سرد بین ۲۰ تا ۳۰ میکرون خواهد بود.

به همین دلیل است که طول عمر لوله های گالوانیزه گرم بین ۲۰ تا ۲۵ و طول عمر لوله های گالوانیزه سرد نهایتا تا ۵ سال تخمین زده می شود.

لوله گلخانه تهران - پتروکاسپین

لوله گلخانه تهران

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله های گلخانه تهران ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله های گلخانه تهران به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله های گلخانه تهران ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های گلخانه تهران، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گلخانه سپنتا

Sepanta Galvanized pipe لوله گلخانه سپنتا از انواع لوله های پر مصرف در سازه های گلخانه های صنعتی و کشاورزی بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله بدون درز و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله گلخانه بصورت تولید […]

اتصالات سازه های گلخانه

Fitting golkhaneh اتصالات سازه گلخانه از انواع شکل های اتصالات سازه های پر مصرف در صنایع گلخانه صنعتی و کشاورزی بوده و دارای اشکال مختلف و کارایی های مختلفی می باشند. از اتصالات سازه گلخانه در ساخت سازه گلخانه و همچنین محل تلاقی نایلون پوشش گلخانه و همچنین قرار دادن پنجره ها و سایر تجهیزات […]

لوله گالوانیزه مشهد

Mashhad galvanized pipe لوله گالوانیزه مشهد از شهرهای پروژه خیر کشور بوده و با توجه به نیاز آن منظقه این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه انواع لوله گالوانیزه و تحویل در مشهد خدمات را ارائه نماید. این شرکت قادر به تامین انواع لوله های گالوانیزه مورد استفاده در صنایع مختلف را دارا می باشد. […]