لوله گلخانه اصفهان

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گلخانه ای بدون دیدگاه

Esfahan Galvanized pipe

لوله گلخانه اصفهان از انواع لوله های پر مصرف در سازه های گلخانه های صنعتی و کشاورزی بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله بدون درز و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله گلخانه اصفهان بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت گالوانیزه به وان مذاب گالوانیزه روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد.

لوله های گلخانه اصفهان از سایزهای ½ الی 6 اینچ تولید می گرددو از نمره 2 الی نمره 10 تولید می گردد.

ضخامت لوله های گلخانه اصفهان 2 میلیمتر ، 2.35 میلیمتر و 2.5 میل برای سازه سقف و ضخامت 2.8 میلیمتر و 3 میلیمتر برای ستون ها استفاده می شود.

لوله های گلخانه اصفهان در انواع لوله های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله های گلخانه اصفهان بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

 ویژگی های لوله گلخانه اصفهان

لوله گلخانه اصفهان به دلیل تکنولوژی بالای ساخت و همچنین کیفیت متریال اولیه بیشترین طرفدار را در سطح کشور دارد. لوله گلخانه در واقع همان لوله های گالوانیزه است که دارای ضخامت های معین بوده و وظیفه برپایی سازه گلخانه را بر عهده دارد.

این لوله ها به دلیل تکنیک ساخت به خصوصی که دارند، در برابر رطوبت و تغییرات شدید آب و هوایی از خود مقاومت بسیار مطلوبی به معرض نمایش می گذارند. لوله گلخانه اصفهان از فولاد مستحکم ساخته شده است.

یکی از انواع لوله های موجود در گلخانه ها، لوله گالوانیزه کمان گلخانه است. این لوله وظیفه دارد تا علاوه بر مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی، وزن ناشی از پوشش شیشه ای و یا ورق پلی کربنات را تحمل کند.  این پوشش ها باعث می شوند که گرمای خورشید در گلخانه منعکس شده و باقی بماند تا شرایط لازم برای رشد و نمو گیاهان فراهم شود.

لوله گلخانه اصفهان - پتروکاسپین

لوله-گلخانه-اصفهان-پتروکاسپین

انواع لوله گلخانه اصفهان

  • لوله گلخانه اصفهان سبک
  • لوله گلخانه اصفهان کشاورزی
  • لوله گلخانه اصفهان صنعتی
  • لوله گلخانه اصفهان سنگین

لوله گلخانه اصفهان و دلیل گالوانیزه بودن آن

همانطور که می دانید محیط گلخانه، باید شرایط لازم را برای رشد و نمو گیاهان فراهم سازد. از جمله این شرایط می توان به رطوبت بالا اشاره کرد. البته میزان رطوبت موجود در گلخانه به نوع گیاهی که در آن است بستگی دارد.

علاوه بر آن در بیشتر اوقات در فصول سرد سال که دائما شاهد ریزش های جوی هستیم، از گلخانه ها استفاده می شود. بنابراین تمام سازه های گلخانه در معرض رطوبت بسیار بالایی قرار دارند.

بنابراین از لوله هایی به عنوان سازه باید استفاده کرد که در برابر خوردگی و رطوبت مقاومت بالایی داشته باشند. یکی از راه های مقاوم کردن لوله ها رنگ زدن آن ها است‌. اما این روند طول عمر لوله ها را تا چند ماه تضمین می کند. به همین دلیل لوله های گلخانه ای عمدتا از فولاد گالوانیزه شده در ساختار خود استفاده می کنند.

مزایای استفاده از لوله گالوانیزه در گلخانه

لوله گلخانه تهران و اصفهان دو نوع پر کاربرد در صنایع گلخانه ای هستند که عمدتا از لوله گالوانیزه استفاده می کنند. این لوله ها غالبا با روش گرم ابکاری می شوند‌. استفاده از لوله های گالوانیزه گرم باعث می شود تا ضخامت ۷۰ میکرون از سطح، فلز روی قرار داشته باشد.

این پوشش باعث می شود تا لوله فولادی در برابر سایش و فرسایش ناشی از رطوبت مقاومت نشان دهد. همچنین عمق این پوشش دلیل مقاوم بودن لوله فولادی در برابر ضربات سطحی و یا خراش ها است. به طور کلی لوله گالوانیزه گرم می تواند دوام و پایداری خود را از ۲۰ تا ۲۵ سال حفظ کند.

لوله گلخانه اصفهان - پتروکاسپین

لوله-گلخانه-اصفهان

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله های گلخانه اصفهان ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود. لوله گلخانه اصفهان به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى  لوله های گلخانه اصفهان ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های گلخانه اصفهان، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه سبک

Galvanized pipe لوله گالوانیزه سبک از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های گالوانیزه سبک بصورت [...]

لوله گالوانیزه دست دوم

Galvanized pipe لوله گالوانیزه دست دوم از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]

لوله گالوانیزه وزن متوسط

Galvanized pipe لوله گالوانیزه وزن متوسط از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه [...]