لوله گالوانیزه گلخانه ای

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گلخانه ای بدون دیدگاه

Golkhane Galvanized pipe

لوله گالوانیزه گلخانه ای از انواع لوله های پر مصرف در صنایع گلخانه های صنعتی و کشاورزی بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله بدون درز و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله گالوانیزه گلخانه ای بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت گالوانیزه به وان مذگلخانه ای روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد.

لوله های گالوانیزه گلخانه ای از سایزهای ½ الی 6 اینچ تولید می گردد و از نمره 2 الی نمره 10 تولید می گردد.

ضخامت لوله های گالوانیزه گلخانه ای 2 میلیمتر ، 2.35 میلیمتر و 2.5 میل برای سازه سقف و ضخامت 2.8 میلیمتر و 3 میلیمتر برای ستون ها استفاده می شود.

لوله گالوانیزه گلخانه ای در انواع لوله های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله های گالوانیزه گلخانه ای بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

سالهاست شاهد رونق استفاده از گلخانه های متعدد برای کاشت محصولات کشاورزی بوده ایم. اما ساخت این گلخانه ها همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. برخی از افراد با لوله گالوانیزه گلخانه ای اقدام به احداث گلخانه می کنند، که هم از دوام و مقاومت بالا و هم از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

ساخت گلخانه منجر می شود تا در تمامی فصول سال، محصولات متعددی وارد بازار شود. این لوله ها معمولا از جنس فولاد می باشند که شرکت ها با پوشش دادن آنها با حالت های سرد و گرم، به اصطلاح به این لوله ها، گالوانیزه می گویند.

لوله های گالوانیزه سرد، به مراتب بهتر از لوله های گالوانیزه گرم هستند. زیرا این لوله ها هم از کیفیت، و هم از دوام بالاتری برخوردار می باشند. از این رو عمر آنها هم بیشتر است. این لوله ها اصولا در شاخه های شش متری تولید می شوند که در زمان نصب بتوان بیشترین استفاده را از لوله های گلخانه برد.

لوله گالوانیزه گلخانه ای - پتروکاسپین

لوله گالوانیزه کمان گلخانه پتروکاسپین

انواع لوله گالوانیزه گلخانه ای

  • لوله گالوانیزه گلخانه ای سبک
  • لوله گالوانیزه گلخانه ای کشاورزی
  • لوله گالوانیزه گلخانه ای صنعتی
  • لوله گالوانیزه گلخانه ای سنگین

مزایا و کاربرد لوله گالوانیزه گلخانه ای

این لوله ها دارای مزایا بسیاری هستند که می توانیم به برخی از آنها اشاره نماییم.

  • داشتن روکش بر روی لوله های گالوانیزه که منجر به طولانی تر شدن عمر این لوله ها می شود.
  • لوله های گالوانیزه دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شوند.
  • استفاده از این لوله ها هزینه کمتری را در پی خواهد داشت.
  • وجود انواع اتصالات برای لوله های گالوانیزه گلخانه ای
  • راحتی و سرعت بالای نصب لوله های گلخانه ای

کاربرد کدام سایز از لوله های گلخانه ای بیشتر است؟

تقریبا می توانیم بگوییم از تمامی سایز های لوله گالوانیزه گلخانه ای در صنعت گلخانه استفاده می شود. اما برخی از سایز ها کاربرد بیشتری در ساخت گلخانه دارند. این سایز ها عبارتند از ¾ اینچ، 1 اینچ و ½ اینچ. این لوله ها به دلیل داشتن وزن سبک تر و سرعت بالاتر در نصب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

از طرف دیگر استفاده از این دسته لوله های گالوانیزه به دلیل سبک بودن قابلیت شکل پذیری داشته و حمل و نقل آنها نیز آسان تر می باشد. بیشتر شرکت ها و صنایع که اقدام به احداث گلخانه می نمایند، ترجیح می دهند از این لوله های گلخانه ای استفاده کنند.

البته دیگر سایز های این لوله های گالوانیزه نیز در کشور مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل شرکت های تولید کننده این لوله ها، از سایز ½ اینچ تا 4 اینچ را تولید و وارد بازار می نمایند.

لوله گالوانیزه گلخانه ای - پتروکاسپین

لوله گالوانیزه گلخانه ای

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله گالوانیزه گلخانه، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله های گالوانیزه به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى  لوله گالوانیزه ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های گالوانیزه گلخانه ای، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه سبک

Galvanized pipe لوله گالوانیزه سبک از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های گالوانیزه سبک بصورت [...]

لوله گالوانیزه دست دوم

Galvanized pipe لوله گالوانیزه دست دوم از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]

لوله گالوانیزه وزن متوسط

Galvanized pipe لوله گالوانیزه وزن متوسط از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه [...]