لوله گالوانیزه پایه فنس

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گالوانیزه بدون دیدگاه

Fence Galvanized pipe

لوله گالوانیزه پایه فنس از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف حصارکشی و پایه فنس کشی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله گالوانیزه بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت گالوانیزه به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد و از سایزهای 2 الی 6 اینچ تولید می گردد.

لوله گالوانیزه در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله گالوانیزه بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

لوله گالوانیزه پایه فنس و کاربردهای آن

برای نصب فنس، سیم خاردار نیاز به یک سری ستون‌هایی است که فنس حصاری را روی آن نصب می‌کنند. بهترین وسیله برای استفاده به عنوان این پایه‌ها، لوله گالوانیزه پایه فنس است. این لوله‌ها، با استحکام بالا و مقاومت بسیار خوبی که در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی از خود نشان می‌دهند،

می‌توانند عمر حصار یا فنس شما را تا سال‌ها تضمین کنند. پایه‌های فلزی فنس که بعضاً با نام لوله فنس نیز شناخته می‌شوند، در دو نوع سیاه و گالوانیزه به فروش می‌رسند که لوله گالوانیزه به دلیل مقاومت در برابر پوسیدگی، طرفداران بیشتری دارد.

لوله گالوانیزه پایه فنس - پتروکاسپین

لوله گالوانیزه پایه فنس پتروکاسپین

انواع لوله گالوانیزه پایه فنس

  1. لوله گالوانیزه پایه فنس کشی
  2. لوله گالوانیزه پایه فنس سبک
  3. لوله گالوانیزه پایه فنس سنگین
  4. لوله گالوانیزه پایه فنس پایه

انواع و کاربردهای لوله گالوانیزه پایه فنس

لوله‌های گالوانیزه‌ی پایه‌ی فنس در دو نوع گرم و سرد در بازار عرضه می‌شوند که مدل گرم به دلیل توان مقاومتی بالا در برابر زنگ زدگی فروش بیشتری دارد. تفاوت اصلی لوله‌های گالوانیزه‌ی گرم و سرد، در نحوه‌ی اجرای فرایند گالوانیزاسیون روی این لوله‌هاست.

در واقع در مدل‌های گرم این کار با فرو بردن لوله‌های فولادی خام در استخر فلز مذاب روی صورت می‌گیرد در حالی که در مدل سرد، این عمل طی فرایند الکترولیز روی اندود می‌شود.

لوله‌های مخصوص پایه‌ی فنس در انواع پروفیل نبشی، سر صاف، سر خم و اشکال دیگر عرضه می‌شوند که با استفاده از وسیله‌هایی به نام شاخک آهنی در زمین محکم شده و سپس قسمت‌های بدون روکش رنگ آمیزی می‌شوند. قسمت بالایی لوله به وسیله‌ی ابزاری به نام عدسی فلزی مسدود می‌شود تا از ورود آب و خاک به داخل آن جلوگیری شود.

در نصب سیم خاردارهای حلقوی و صاف از نوع سر خم لوله‌های گالوانیزه پایه فنس بهره می‌برند. این مدل‌ها با حالت V شکلی که دارند، به راحتی سیم خاردار را بین پایه‌های خود نگه می‌دارند.

ابعاد لوله گالوانیزه پایه فنس

قیمت مناسب و نصب ساده‌ی لوله گالوانیزه پایه فنس موجب می‌شود تا این وسیله، به عنوان رایج ترین پایه‌ی مورد استفاده در نصب فنس شناخته شود. این لوله‌ها معمولاً در شاخه‌های 3 متری و قطر 2 الی 11 اینچ عرضه می‌شوند که هریک از آن‌ها بند نگه دارند؛

عدسی فلزی، شاخک‌های آهنی و سایر قطعات منحصر به فرد خود را دارند. ضخامت و قطر این لوله‌ها از جمله مشخصاتی است که مشتریان بر اساس نوع نیاز، اقدام به بررسی و خرید آن می‌کنند. از نظر وزنی نیز، لوله‌های گالوانیزه به طور کلی به سه دسته‌ی سنگین، متوسط و سبک تقسیم بندی می‌شوند.

معمولاً شرکت‌های مختلف با قرار دادن درپوش‌های رنگی روی قسمت انتهایی این لوله‌ها، کلاس وزنی آن را مشخص می‌کنند.

لوله گالوانیزه پایه فنس - پتروکاسپین

لوله گالوانیزه پایه فنس

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله گالوانیزه ، از پوشش گالوانیزه پایه فنس استفاده می شود . لوله گالوانیزه پایه فنس به روش متداول استفاده از گالوانیزه پایه فنس به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله گالوانیزه ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله گالوانیزه پایه فنس ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه بدون درز

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه بدون درز از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه بدون درز بصورت تولید [...]

لوله گالوانیزه مانیسمان

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه مانیسمان از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی و آتش نشانی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه مانیسمان بصورت [...]

لوله گالوانیزه حصارکشی

Fence Galvanized pipe لوله گالوانیزه حصارکشی از انواع لوله های پر مصرف در حصارکشی و نرده کشی محیط های صنعتی و نظامی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]