لوله گالوانیزه قزوین

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گالوانیزه بدون دیدگاه

Qazvin galvanized pipe

لوله گالوانیزه قزوین از کارخانجات معتبر در ایران در زمینه تولید انواع لوله گالوانیزه می باشد. این کارخانه با استفاده از توان تولید بالا ،  قادر به تولید انواع لوله های گالوانیزه مورد استفاده در صنایع مختلف را دارا می باشد. همچنین این شرکت محصولاتی مانند پروفیل گالوانیزه و نبشی گالوانیزه نیز تولید می نماید.  از سایزهای ½ الی 6 اینچ تولید می گردد.

لوله گالوانیزه قزوین در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله گالوانیزه قزوین بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

نقش و عملکرد لوله گالوانیزه قزوین در صنعت

لوله گالوانیزه قزوین یکی از برند های معتبر در ایران است. به طور ‌کلی از لوله گالوانیزه برای توزیع و پخش جریان سیال از محیطی به محیطی دیگر استفاده می شود. در این حین توسط سیستم های ابزار دقیق و کنترل ولو فرآیند انتقال و توزیع سیال کنترل می شود. اما تفاوت لوله گالوانیزه قزوین با سایر لوله ها در چیست؟

تفاوت لوله گالوانیزه با سایر لوله ها

لوله هایی که به وفور در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند، لوله هایی از جنس فولاد هستند. فلز فولاد به تنهایی قادر به مقاومت در برابر رطوبت نیست همچنین در صورتی که هدف انتقال و توزیع یک سیال به ماهیت اسیدی باشد، این فلز از خود مقاومت چندانی به معرض نمایش نخواهد گذاشت.

اما لوله گالوانیزه قزوین به گونه ای تولید شده است که فلز فولاد را تقویت کرده تا در برابر رطوبت از خود مقاومت بسیار بالایی را به معرض نمایش بگذارد. به طور کلی از ویژگی های منحصر به فرد لوله گالوانیزه ، می توان مقاومت بسیار بالای آن را در برابر رطوبت و مواد با خاصیت خوردگی اشاره کرد که این ویژگی از فرآیند ساخت این نوع از لوله ها نشات می گیرد.

لوله گالوانیزه قزوین - پتروکاسپین

لوله-گالوانیزه-قزوین

انواع لوله گالوانیزه قزوین

  1. لوله گالوانیزه آب
  2. لوله گالوانیزه گلخانه ای
  3. لوله گالوانیزه برق
  4. پروفیل گالوانیزه

فرآیند تولید لوله گالوانیزه

همانطور که گفته شد مبنای اصلی لوله های گالوانیزه، لوله های فولادی است. اما از آنجایی که فلز فولاد در برابر رطوبت و همچنین عبور سیال آب مقاومت چندانی نداشته و پس از مدتی سولفاته می شود، باید تقویت گردد. از لوله های گالوانیزه را می توان لوله گالوانیزه درزدار نیز نام برد.

چرا که این لول ها از اتصال و جوش دو نیم استوانه طویل به یکدیگر ساخته می شوند. برای تقویت لوله گالوانیزه از فلز روی و یا کرم استفاده می گردد. ماهیت این فلز به گونه ای است که در برابر رطوبت از خود مقاومت بسیار بالایی را به معرض نمایش می گذارد.

با ترکیب فلز روی و همچنین فولاد به کار رفته در لوله ها می توان این اطمینان را حاصل کرد که طول عمر لوله ها افزایش یافته و هزینه تعمیرات کاهش پیدا میکند. فلز روی و یا قلع برای آن که به عنوان یک روکش بر روی فلز فولاد قرار بگیرد باید یکی از دو فرآیند آبکاری سرد و یا آبکاری گرم را طی کند. فرایند آبکاری سرد، در دمای پایین تری انجام می پذیرد اما فرآیند آبکاری گرم در دمای بسیار بالاتری صورت می پذیرد. با توجه به نوع فرایند تولید، آبکاری لوله فولادی به روش گرم، طول عمر بیشتری را به لوله خواهد بخشید.

لوله گالوانیزه قزوین با مقاومت بالا در برابر خوردگی

لوله-گالوانیزه-قزوین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی لوله ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله گالوانیزه به روش متداول استفاده از  گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى  لوله گالوانیزه ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله گالوانیزه قزوین  ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه بدون درز

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه بدون درز از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه بدون درز بصورت تولید [...]

لوله گالوانیزه مانیسمان

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه مانیسمان از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی و آتش نشانی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه مانیسمان بصورت [...]

لوله گالوانیزه حصارکشی

Fence Galvanized pipe لوله گالوانیزه حصارکشی از انواع لوله های پر مصرف در حصارکشی و نرده کشی محیط های صنعتی و نظامی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]