لوله گالوانیزه فنس

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گالوانیزه بدون دیدگاه

Fence Galvanized pipe

لوله گالوانیزه فنس از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف حصارکشی و فنس کشی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله گالوانیزه فنس بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت گالوانیزه به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد و از سایزهای 2 الی 6 اینچ تولید می گردد.

لوله گالوانیزه فنس در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله گالوانیزه بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

مشخصات و ویژگی‌های لوله گالوانیزه فنس

در حصار کشی و ساخت پایه‌ی فنس‌ها، از لوله گالوانیزه فنس استفاده می‌شود. این لوله‌ها با مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و اکسید آهن، می‌توانند گزینه‌ی مناسبی برای این منظور باشند. با توجه به این که مهم‌ترین عامل در انتخاب یک لوله‌ی گالوانیزه برای حصار کشی و ساخت فنس، عدم زنگ زدن و واکنش سطح فلزی آن با آب و محیط مرطوب است، می‌توان به سادگی متوجه شد که گزینه‌ی مورد نظر ما لوله‌های گالوانیزه‌ی گرم هستند.

این لوله‌ها که طی فرایند آبکاری با لایه‌ای از فلز روی پوشانده می‌شوند، مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی از خود نشان می‌دهند. لوله گالوانیزه فنس در مقایسه با سایر گزینه‌ها ارزان‌تر، سبک‌تر و با دوام‌تر است و امکان جا به جایی و تغییر در ساختار حصار با استفاده از آن امکان پذیر خواهد بود.

لوله گالوانیزه فنس - پتروکاسپین

لوله-گالوانیزه-فنس-پتروکاسپین

انواع لوله گالوانیزه فنس

  1. لوله فنس کشی
  2. لوله فنس سبک
  3. لوله فنس سنگین
  4. لوله فنس پایه

فرایند ساخت لوله گالوانیزه فنس

لوله‌های گالوانیزه‌ی گرم از طریق روش‌های رایج غوطه ور سازی به دیگ‌ها و مخازن حاوی فلز مذاب روی وارد شده و از تماس مستقیم سطح فولاد با هوا و رطوبت جلوگیری می‌شود. طی این فرایند، لوله‌ها را به کوره‌هایی با دمای 120 درجه وارد کرده و سپس به مخازن 450 درجه‌ای فلز مذاب روی منتقل می‌کنند. سپس لوله‌ها را بلافاصله به آب سرد وارد کرده و عمل خنک سازی را انجام می‌دهند.

معمولاً بین پایه‌هایی که از لوله‌های گالوانیزه ساخته می‌شوند را با فنس‌های سیمی و مفتولی می‌پوشانند تا از زمین زراعی یا محدوده‌ی مورد نظر خود در برابر حیوانات یا سایر عوامل مزاحم، محافظت کنند.

با توجه به این که اغلب این محیط‌ها در فضای باز بوده و معمولاً با آب و باران در تماس هستند، فنس‌های گالوانیزه برای جلوگیری از پوسیدگی و از بین رفتن سریع این حصارها به کمک شما آمده‌اند.

انواع مختلف لوله‌های فنس

علاوه بر مدل‌های گرم و سرد که بالاتر هم به آن‌ها اشاره شد، لوله‌های گالوانیزه‌ی مناسب برای ساخت فنس را به سه دسته‌ی وزنی سبک، سنگین و فوق سنگین وارد تقسیم می‌کنند.

در ضمن در صورت درخواست مشتری، قسمت انتهایی این لوله‌ها را رزوه دار می‌کنند. از این رو می‌توان آن‌ها را به دو دسته‌ی دنده‌ای و ساده نیز تقسیم کرد.

درپوش پلاستیکی قرار گرفته روی قسمت انتهایی این لوله‌ها، عامل تشخیص دسته بندی وزنی آن‌هاست. شرکت‌های مختلف، از استاندارد‌های متفاوتی برای این کار استفاده می‌کنند که می‌توان از میان آن‌ها به استفاده از رنگ‌های قهوه‌ای، آبی و قرمز برای این منظور اشاره کرد.

لوله گالوانیزه فنس - پتروکاسپین

لوله گالوانیزه فنس

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله گالوانیزه فنس ، از پوشش گالوانیزه فنس استفاده می شود . لوله فنس به روش متداول استفاده از گالوانیزه فنس به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله گالوانیزه فنس ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله گالوانیزه فنس ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه بدون درز

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه بدون درز از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه بدون درز بصورت تولید [...]

لوله گالوانیزه مانیسمان

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه مانیسمان از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی و آتش نشانی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه مانیسمان بصورت [...]

لوله گالوانیزه حصارکشی

Fence Galvanized pipe لوله گالوانیزه حصارکشی از انواع لوله های پر مصرف در حصارکشی و نرده کشی محیط های صنعتی و نظامی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]