لوله گالوانیزه ساوه

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گالوانیزه بدون دیدگاه

saveh galvanized pipe

لوله گالوانیزه ساوه از کارخانجات معتبر در ایران در زمینه تولید انواع لوله گالوانیزه می باشد. این کارخانه با استفاده از توان تولید بالا ،  قادر به تولید انواع لوله های گالوانیزه مورد استفاده در صنایع مختلف را دارا می باشد. همچنین این شرکت محصولاتی مانند لوله گازی و لوله سیاه نیز تولید می نماید.

لوله گالوانیزه ساوه از سایزهای ½ الی 8 اینچ تولید می گردد و در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله گالوانیزه بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

مشخصات و ویژگی‌های لوله گالوانیزه ساوه

لوله گالوانیزه ساوه جزء بهترین برندهای تولید کننده‌ی لوله‌های گالوانیزه در ایران بوده و انواع لوله‌های سبک، سنگین و فوق سنگین را با ظرفیت بالا تولید می‌کند. اغلب از این لوله‌ها در موتورخانه‌های شخصی و صنعتی استفاده می‌کنند اما لوله گالوانیزه ساوه با مقاومت بالایی که در برابر فشار و حرارت دارد، می‌تواند در زمینه‌های مختلف تجاری، صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

لوله گالوانیزه ساوه - پتروکاسپین

لوله-گالوانیزه-ساوه-پتروکاسپین

انواع لوله گالوانیزه ساوه

  1. لوله گالوانیزه آب
  2. لوله گالوانیزه گلخانه ای
  3. لوله گالوانیزه برق
  4. پروفیل گالوانیزه

انواع لوله گالوانیزه ساوه

از انواع لوله‌های گالوانیزه‌ی گرم و سرد ساوه برای انتقال آب در بسیاری از استان‌های کشور استفاده شده است. تفاوت اصلی این مدل‌ها نیز در نحوه‌ی پوشاندن سطح این لوله‌ها با پوشش محافظ فلز روی است که در گالوانیزاسیون گرم به روش آبکاری در دیگ فلز مذاب و در لوله‌های گالوانیزه‌ی سرد، به روش هیدرولیز این کار را انجام می‌دهند.

واضح است که لوله گالوانیزه گرم ساوه برای محیط‌های باز و در تماس با آب و هوا مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد. فرایند گالوانیزاسیون گرم لوله‌های ساوه به روش متداول غوطه ور سازی انجام می‌گیرد.

از مدل‌های یک دوم اینچی به عنوان لوله‌ی گالوانیزه‌ی برق استفاده می‌شود. این لوله‌ها در شاخه‌های 6 متری و با ضخامت دو میلی متر تولید و عرضه می‌شوند. وزن این شاخه‌ها نیز به 6 کیلوگرم می‌رسد.

از لوله‌های گالوانیزه‌ی برقی برای محافظت از سیم‌ها و کابل‌های انتقال جریان برق در محیط‌هایی که امکان پوسیدگی، برق گرفتگی و آتش سوزی وجود دارد استفاده می‌کنند.

لوله‌ی گالوانیز‌ی سنگین ساوه در مقایسه با مدل سبک خود نیم میلی متر ضخیم‌تر بوده و وزن آن به 7.8 کیلوگرم می‌رسد. از لوله‌های سنگین و 3 اینچی ساوه برای سیستم موتورخانه‌های صنعتی و بزرگ استفاده می‌کنند و برای اتصال و باز و بسته کردن جریان در آن‌ها از اتصالات و شیرآلات چدنی استفاده می‌کنند.

در صورت نیاز مشتری، لوله‌های گالوانیزه ساوه را به صورت رزوه‌ای یا دنده‌ای تراش داده و با درپوش ارائه می‌کنند.  می‌توان از روی رنگ درپوش لوله‌هایی که توسط این شرکت تولید می‌شوند، سبک، سنگین یا فوق سنگین بودن آن را تشخیص داد.

درپوش‌های قهوه‌ای رنگ مخصوص لوله‌های سبک، درپوش‌های آبی رنگ مخصوص لوله‌های سنگین و درپوش‌های قرمز رنگ برای لوله‌های فوق سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فشار و دمای کار لوله‌های گالوانیزه‌ی سبک و سنگین ساوه

فشار کار لوله‌های سبک ساوه تا 12 بار و فشار قابل تحمل مدل‌های سنگین تا 16 بار تعیین می‌شود. دمای کار این لوله‌ها نیز در مدل‌های سبک به 60 و در مدل‌های سنگین به 70 درجه‌ی سانتی گراد می‌رسد.

لوله گالوانیزه ساوه - پتروکاسپین

لوله گالوانیزه ساوه

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی لوله ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله گالوانیزه ساوه به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله گالوانیزه ساوه ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله گالوانیزه ساوه، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه بدون درز

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه بدون درز از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه بدون درز بصورت تولید [...]

لوله گالوانیزه مانیسمان

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه مانیسمان از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی و آتش نشانی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه مانیسمان بصورت [...]

لوله گالوانیزه حصارکشی

Fence Galvanized pipe لوله گالوانیزه حصارکشی از انواع لوله های پر مصرف در حصارکشی و نرده کشی محیط های صنعتی و نظامی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]