لوله گالوانیزه خاور نو

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گالوانیزه بدون دیدگاه

khavar galvanized pipe

لوله گالوانیزه خاور نو از کارخانجات معتبر در ایران در زمینه تولید انواع لوله گالوانیزه می باشد. این کارخانه با استفاده از توان تولید بالا ،  قادر به تولید انواع لوله های گالوانیزه مورد استفاده در صنایع مختلف را دارا می باشد. همچنین این شرکت محصولاتی مانند لوله گالوانیزه برق و لوله سیاه نیز تولید می نماید و از سایزهای 11 الی 36 اینچ تولید می گردد.

لوله گالوانیزه خاور نو در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله گالوانیزه خاور نو بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

مشخصات و ویژگی‌های لوله گالوانیزه خاور نو

شرکت پایپ خاور تولید کننده‌ی لوله‌های گالوانیزه‌ی خاور نو است که با ظرفیت بیش از 20 تن تولید در روز به تولید انواع لوله‌‌های فولادی، گالوانیزه‌ی سرد وگالوانیزه‌ی گرم با استانداردهای ISO 9001 و 2000 می‌پردازد. لوله سیاه و لوله گالوانیزه برق از مهم‌ترین تولیدات این شرکت است که در کنار انواع اتصالات و لوله‌های فلکسیبل تولید و عرضه می‌شود.

لوله گالوانیزه خاور نو تا کنون در پروژه‌های بزرگی مانند نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی، پروژه‌ی آب سنگین اراک، پتروشیمی کرمانشاه و ماهشهر، پالایشگاه لار و برج میلاد مورد استفاده قرار گرفته و از اعتبار و کیفیت بالایی برخوردار است.

لوله گالوانیزه خاور نو که با نام لوله‌ی فولادی خاور نو نیز شناخته می‌شود، نوعی لوله‌ی گالوانیزه‌ی برقی است که از استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و سیم‌ها و کابل‌های داخلی خود را در برابر رطوبت، مواد شیمیایی، آتش سوزی و سایر عوامل مخرب محیطی محافظت می‌کند.

لوله گالوانیزه خاور نو - پتروکاسپین

لوله-گالوانیزه-خاور-نو

انواع لوله گالوانیزه خاور نو

  1. لوله گالوانیزه آب
  2. لوله گالوانیزه گلخانه ای
  3. لوله گالوانیزه برق
  4. پروفیل گالوانیزه

کاربردها و انواع لوله گالوانیزه خاور نو

از این لوله‌ها علاوه بر مراکز صنعتی بزرگی که بالاتر به آن اشاره شد، در مکان‌های عمومی مانند هتل‌ها و بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها و کارگاه‌ها و کارخانه جات کوچک صنعتی نیز استفاده می‌شود. این لوله‌ها در برابر فشار و حرارت مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان می‌دهند، می‌توانند در هر دو نوع سرد و گرم، در انواع محیط‌های خطرناک مورد استفاده قرار گیرند.

معمولاً از لوله‌ گالوانیزه‌ی سرد خاور نو در محیط‌های بسته و از انواع گالوانیزه‌ی گرم آن در فضاهای باز استفاده می‌شود. لوله‌های گالوانیزه‌ی گرم به دلیل آبکاری در کوره، مقاومت بیشتری را در برابر عوامل خارجی به خصوص زنگ زدگی و اکسید آهن از خود نشان می‌دهند.

اتصالات و دیگر مدل‌ها

این شرکت علاوه بر انواع لوله‌های گالوانیزه، به تولید لوله‌های مخصوص ضد انفجار و لوله‌ی پلیکا نیز می‌پردازد. لوله‌های ضد انفجار، لوله‌های گالوانیزه‌ی سرد و گرم خاصی هستند که برای محیط‌های خطرناک و با خطر انفجار استفاده می‌شوند.

محصولات گالوانیزه‌ی این شرکت در شاخه‌های دو متری و بسته‌های بیست تایی به بازار عرضه می‌شوند. اما در صورت نیاز به طول بیشتر، می‌توان از انواع اتصالات تولید همین شرکت برای توسعه‌ی شبکه استفاده کرد.

اتصالات تولیدی این شرکت به انواع بست، بوشن، زانویی، سه راهی، سه راهی درب دار، درپوش، سرلوله و تبدیل تقسم می‌شود و می‌توان از آن‌ها برای اتصال انواع لوله‌های گالوانیزه‌ی خاور نو از صنایع بزرگی مانند پالایشگاه‌ها تا مصارف خانگی استفاده کرد. این اتصالات تعمیر و توسعه‌ی شبکه‌ی لوله‌های گالوانیزه‌ی برق را به مراتب ساده‌تر کرده و می‌توان با استفاده از آن‌ها بدون هیچگونه نگرانی و به سرعت، سیم کشی ساختمان یا واحد صنعتی را اصلاح کرد .

لوله گالوانیزه خاور نو - پتروکاسپین

لوله گالوانیزه خاور نو

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی لوله ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله گالوانیزه خاورنو به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله گالوانیزه خاورنو ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله گالوانیزه خاور نو، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه جوشی

Weld galvanized pipe لوله گالوانیزه جوشی از انواع لوله گالوانیزه که در مصارف آبرسانی سازه های فلزی جوشی و همچنین پل های هوایی استاده می شود. اغلب ضخامت لوله های گالوانیزه جوشی بالاتر از 3 میل بوده و در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد. لوله گالوانیزه جوشی از سایزهای ½ الی 8 اینچ تولید […]

لوله گالوانیزه بدون درز

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه بدون درز از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه بدون درز بصورت تولید [...]

لوله گالوانیزه مانیسمان

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه مانیسمان از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی و آتش نشانی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه مانیسمان بصورت [...]