لوله گالوانیزه حصارکشی

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گالوانیزه بدون دیدگاه

Fence Galvanized pipe

لوله گالوانیزه حصارکشی از انواع لوله های پر مصرف در حصارکشی و نرده کشی محیط های صنعتی و نظامی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله های گالوانیزه حصارکشی بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت گالوانیزه به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد.

لوله گالوانیزه حصارکشی از سایزهای 2 الی 6 اینچ تولید می گردد و در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله های گالوانیزه حصارکشی بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

استفاده از فنس و حصار برای محافظت کردن از زمین ها یا ملک یا محیط های دارای اهمیت استفاده می شود.  به این دلیل که هر کسی یا حیوانی نتواند وارد آن محوطه شود.

در گذشته برای حفاظت از زمین و محوطه های مورد نظر از شاخ و برگ و درختان و بوته ها استفاده می شده است زیرا که در آن روزها پیشرفت چندانی وجود نداشت. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت این موضوع  برای محافظت از توری و فنس و حصار گالوانیزه شده استفاده می شود.

برای آن که بخواهید برای محافظت از مکان های مورد نظر از حصار استفاده کنید باید از پایه و لوله استفاده کرد که این لوله های گالوانیزه باشند. در اینجا می خواهیم شما را با لوله گالوانیزه حصارکشی آشنا کنیم.

لوله گالوانیزه حصارکشی - پتروکاسپین

لوله-گالوانیزه-حصارکشی-پتروکاسپین

انواع لوله گالوانیزه حصارکشی

  • لوله گالوانیزه حصارکشی پایه ستون
  • لوله گالوانیزه حصارکشی سبک
  • لوله گالوانیزه حصارکشی سنگین
  • لوله گالوانیزه حصارکشی حفاظت پیرامون

ویژگی های لوله گالوانیزه حصارکشی

لوله های گالوانیزه روکشی از روی و ترکیبات دیگری که از آهن است، دارند به این صورت بر روی این لوله ها عمل گالوانیزاسیون انجام شده است. به همین سبب می توان از این لوله ها در صنایع مختلفی بدون نگرانی برای آسیب دیدن و یا خوردگی استفاده کرد.

لوله گالوانیزه حصارکشی ممکن است از 3 تا 6 متر بلندی و ارتفاع داشته باشد که ضخامت های متفاوتی می توانند داشته باشند. از این لوله های گالوانیزه شده بیشتر برای مکان هایی مناسب است که رطوبت بالایی داشته باشند و احتمال زنگ زدگی و آسیب پذیری لوله ها زیاد می باشد.

به همین دلیل لوله مناسب با جنس مقاوم بسیار حائز اهمیت می باشد. لوله های گالوانیزه شده به خاطر روکشی که دارند دوام زیادی دارد. برای نصب این لوله های گالوانیزه از دنده پیچی استفاده کرده و به یک دیگر وصل می کنند و همچنین آن ها را آب بندی می کنند تا از پوسیدگی آن ها جلوگیری شود.

نحوه ی نصب لوله گالوانیزه حصارکشی

در مرحله ی اول چاله هایی حفر می کنند تا بتوان این لوله ها را درون آن گذاشت. فاصله ی بین چاله ها ممکن است بین 2 تا 3 متر باشند. حصار ها را با مفتول به این لوله ها می بندند و بسیار آن را می کشند تا صاف باشد و خم و افتادگی نداشته باشد. می توان به بالای این حصار ها از سیم خاردار نیز استفاده کرد.

این لوله ها به دلیل قیمت و استحکام مناسبی که دارند مورد استقبال عده ی فراوانی قرار گرفته اند.

این لوله های گالوانیزه از 50 سال پیش مورد استفاده قرار گرفته است و قدمت زیادی دارد.

لوله گالوانیزه حصارکشی - پتروکاسپین

لوله گالوانیزه فنس - لوله گالوانیزه پایه فنس - لوله گالوانیزه حصارکشی

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله های گالوانیزه حصارکشی ، از پوشش گالوانیزه استفاده می شود . لوله گالوانیزه به روش متداول استفاده از گالوانیزه حصارکشی به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله گالوانیزه ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله گالوانیزه حصارکشی، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه بدون درز

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه بدون درز از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه بدون درز بصورت تولید [...]

لوله گالوانیزه مانیسمان

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه مانیسمان از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی و آتش نشانی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه مانیسمان بصورت [...]

لوله گالوانیزه جوشی

Weld galvanized pipe لوله گالوانیزه جوشی از انواع لوله گالوانیزه که در مصارف آبرسانی سازه های فلزی جوشی و همچنین پل های هوایی استاده می شود. اغلب ضخامت لوله های گالوانیزه جوشی بالاتر از 3 میل بوده و در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد. لوله گالوانیزه جوشی از سایزهای ½ الی 8 اینچ تولید [...]