لوله گالوانیزه تبریز

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گلخانه ای بدون دیدگاه

Tabriz galvanized pipe

لوله گالوانیزه تبریز از کارخانجات معتبر در ایران در زمینه تولید انواع لوله گالوانیزه می باشد. این کارخانه با استفاده از توان تولید بالا ،  قادر به تولید انواع لوله های گالوانیزه مورد استفاده در صنایع مختلف را دارا می باشد. لوله های گالوانیزه تبریز از سایزهای ½ الی 8 اینچ تولید می گردد و در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

انواع لوله گالوانیزه سپنتا تبریز

 • لوله گالوانیزه آب
 • لوله گالوانیزه گلخانه ای
 • لوله گالوانیزه برق
 • پروفیل گالوانیزه

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی لوله ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله های گالوانیزه تبریز به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . مشخصات محصول تولیدى لوله گالوانیزه تبریز ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

لوله گالوانیزه در چه پروژه های استفاده می شود؟

اگر قصد احداث یک شبکه ی آبرسان را دارید لوله گالوانیزه تبریز، به واسطه ی ضخامت بالا که منحصراً این ویژگی بر مقاومت لوله تاثیر مثبت می گذارد، بهترین انتخاب خواهد بود. هدایت و مسیریابی صحیح کابل های برق تحت یک فضای محکم و ایمن درون لوله برق از دیگر کاربردهای برجسته ی لوله گالوانیزه تبریز می باشد. علاوه بر آن احداث سازه های گلخانه ای با لوله گلخانه، کار را برای بسیاری از پیمانکاران سهل و آسان کرده است.

چرا که این لوله ها به دلیل وزن پایین اما مقاومت بالا، شرایط حمل راحتی دارند. استفاده از لوله های پروفیل که معمولاً برای ساخت چارچوب، حصارکشی در صنایع کشاورزی و تکیه گاه های سازه ای و غیره استفاده می شوند نیز از عمده کاربردهای آن ها محسوب می شود.

لوله-گالوانیزه-تبریز-پتروکاسپین

امنیت بالای لوله گالوانیزه تبریز در کاربری های متعدد

حتما اگر در بخش صنعتی در حال فعالیت هستید با مواردی مانند شکستگی لوله، زنگ زدگی و بسیاری از موارد مشابه روبرو شده اید که این رویداد غالباً هزینه های سنگینی را جهت تعمیر مجدد و در عین حال نگهداری لوله ها بر شما تحمیل کرده است. لوله گالوانیزه تبریز تمامی این اتفاقات را به حداقل می رساند. زیرا در کنار ضخامت استاندارد دارای چگالی ماده فولاد بالایی نیز هستند که حفظ ساختار لوله گالوانیزه تبریز را در طی چندین سال تضمین می کند.

درواقع با این ویژگی امنیت پروژه ی شما چندین برابر می شود و دیگر لازم نیست نگران نشتی سیال در محل اتصال لوله ها ،فرسایش زودهنگام و مواردی از این دست باشید.

اعمال پوشش زینک در لوله گالوانیزه تبریز

یکی از سوالات رایجی که بسیاری از خریدان مطرح می کنند این است که تفاوت میان گالوانیزه گرم و سرد چیست و کدام یک برتری دارد و ما به عنوان خرید باید کدام یک از نوع لوله ها را تهیه کنیم. برای این موضوع لازم است که یک ارزیابی دقیق نسبت به محیط و محل کارگذاری لوله ها داشته باشید. اگر قصد استفاده از لوله ها در زیر مصالح و یا مدفون گر رطوبت را دارید قطعاً لوله های گالوانیزه سرد چندان مقاومت طولانی نخواهند داشت چرا که شدت تنش موجود در محیط بسیار آسیب زننده می باشد و نیاز به روش و تکنیک قوی تری برای پوشش دهی لوله ها داریم.

روش گالوانیزه hot dip یا گالوانیزه غوطه وری گرم که تا به اکنون با کیفیت ترین روش گالوانیزه و مقاوم سازی لوله ها محسوب می شود. این نوع پوشش زینک لوله گالوانیزه تبریز عمدتاً شرایط تنش زای محیط را خنثی می کند و هیچگونه آسیبی نیز در طولانی مدت به لوله ها وارد نخواهد شد.

نحوه ی نصب انواع لوله گالوانیزه

اتصالات لوله گالوانیزه از جمله انواع زانویی، بوشن ها سه راهی ها یا اتصالات T شکل و غیره همگی رکن اصلی برای آغاز مراحل نصب لوله گالوانیزه تبریز هستند. بدون قطعات اتصال دهنده هیچ نوع شبکه ی لوله ای مانند آبرسان، لوله برق و حتی سازه های گلخانه ای قادر به شکل گیری صحیح نیستند. قبل از هر چیز برای آغاز فرآیند نصب لازم است که سایز مناسب لوله را انتخاب کنید که به عنوان مثال لوله های 1 اینچ ،2 اینچ  3 اینچ و یا 8 اینچ مناسب پروژه ی شما هستند.

بعد از آن باید مسیریابی صحیح لوله ها را ترسیم کنید. به طور کلی نمی توان لوله گالوانیزه تبریز را در هر ناحیه ای از سازه که تمایل داشتیم استفاده کنیم. اتصالات صحیح و مناسب را شناسایی کنید که در چه نقطه ای باید از زانویی و در چه نقطه ای از شبکه ی لوله از سه راهی ها استفاده کنیم. توصیه می شود جهت نصب و راه اندازی سیستم های لوله کشی حتما از شرکت های اجرایی معتبر استفاده کنید.

اعمال پوشش زینک در لوله گالوانیزه تبریزقابلیت بکارگیری مجدد لوله های فولادی گالوانیزه

اگر به هر دلیلی قصد تغییر در شبکه ی لوله ای برق ،آب، سازه های گلخانه ای را داشتید، براحتی این پروسه عملیاتی در کمترین زمان قابل اجرا خواهد بود. همان طور که گفته شد لوله گالوانیزه تبریز از اتصالات جداشونده رزوه ای استفاده می کند و اگر بخواهید لوله های بزرگتر را جایگزین یک لوله ی بخصوصی کنید و یا اینکه بخواهید یک لوله را به صورت مجدد در ناحیه ای دیگر از شبکه بکار بگیرید، شرایط کاملا برای شما مهیا است.

لوله گالوانیزه تبریز بقدری محکم و سخت ساخته می شوند که حتی اگر چندین مرتبه اتصالات را از محل رزوه ی آن جدا و مجددا لوله را در نقطه ای دیگر بکار بگیرید هیچ آسیب فیزیکی در محل رزوه های لوله وارد نخواهد شد. در سازه های گلخانه ای نیز به همین شکل. در محل اتصال معمولا از یکسری پیچ و مهره گلخانه استفاده می شود که با باز و بست آن ها لوله ها به طور کامل آزاد و یا محکم خواهند شد.

مزایای ویژه انواع لوله گالوانیزه

 • رابط کاربری بسیار وسیعی دارند بطوریکه شما می توانید در پروژه های لوله کشی آب و گاز، خط انتقال کابل های برق، احداث گلخانه، و حتی به عنوان پروفیل نیز از لوله گالوانیزه تبریز استفاده کنید. البته ساختار لوله ها در کاربری های متعدد کاملاً با یکدیگر تفاوت دارند.
 • استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه اعم از آلیاژهای فولادی و دیگر ترکیبات آهن سخت کاری شده برای ساخت و تولید لوله های تبریز.
 • دارای برند بسیار معتبر و شناخته شده در سطح کشور که طی این چند سال کلیه ی کاربران این نوع از لوله ها کاملاً از عملکرد و نوع کارکرد لوله ها راضی بوده اند.
 • شما می توانید لوله گالوانیزه تبریز را در یک طیف وسیع سایز و دقیقاً متناسب با حجم و گستردگی پروژه ی خود، تهیه کنید.
 • کلیه ی اتصالات لوله ای موجود که در حال ساخت در شرکت های مختلف هستند هماهنگی و سازگاری لازم با این لوله ها را دارند.
 • استفاده از روش گالوانیزه گرم عمقی در پوشش دهی و مقاوم سازی لوله های برند تبریز که دوام آن ها را در محیط های پر رطوبت و تنش زا چندین برابر می کند.
 • علی رغم این امتیازات مذکور، لوله گالوانیزه تبریز به نسبت کیفیت بالای خود، چندان از قیمت های نامتعارف و فزاینده برخوردار نیستند.

جهت مشاوره و خرید محصول می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات شرکت پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

مشاوره و خرید : ۰۲۱۴۱۸۰۵