لوله گالوانیزه برق ساوه

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

Saveh Galvanized pipe

شرکت لوله گالوانیزه برق ساوه یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوله گالوانیزه برق در کشور می باشد. این شرکت با استفاده از خطوط گالوانیزاسیون پیشرفته امکان تولید 5000 هزار تن انواع لوله برق گالوانیزه را دارا می باشد.

لوله گالوانیزه ساوه علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد  از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد.  در انواع لوله های سبک و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله گالوانیزه برق ساوه بصورت بندیل بوده و بر اساس هر متر فروخته می شود ودر شاخه های 3 متری تولید می گردد.

از موارد استفاده از لوله گالوانیزه ساوه می توان به لوله کشی در پروژه های عمرانی ساختمانی ، صنعتی و سیستم های گالوانیزه کشی جهت پروژه های دوربین مداربسته ، سیستم های امنیتی ، و کابل کشی در سوله های صنعتی می توان اشاره نمود.

لوله گالوانیزه برق ساوه - پتروکاسپین

لوله-برق-گالوانیزه-سرد

انواع لوله گالوانیزه برق ساوه

  • لوله گالوانیزه برق ساوه
  • لوله گالوانیزه برق ساوه سبک
  • لوله گالوانیزه برق کاسپین
  • لوله گالوانیزه برق ساوه عمقی داغ

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله گالوانیزه برق ، از پوشش برق گرم استفاده می شود . لوله گالوانیزه برق ساوه به روش متداول استفاده از برق گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله برق ساوه ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های گالوانیزه برق ساوه ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی یکی از انواع اتصالات لوله برق می باشد. این بوشن با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. جهت اتصال میال لوله برق و سایر اتصالات به هم و بصورت دنده ای می باشد.و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. بوشن لوله فولادی در انواع بوشن های سبک و سنگین از [...]

لوله برق pg

pg pipe لوله برق pg یکی از انواع لوله های برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله های برق pg در انواع لوله [...]

وزن لوله برق

Chart coupling pipe وزن لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این وزن و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود. وزن لوله های برق  بر اساس دو نوع pg  و استاندارد  bs   می باشد. در وزن لوله iهای برق می توان ضخامت هر [...]