لوله گالوانیزه بدون درز

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گالوانیزه بدون دیدگاه

Seamless Galvanized pipe

لوله گالوانیزه بدون درز از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد.

نحوه تولید لوله گالوانیزه بدون درز بصورت تولید از لوله سیاه بدون درز در بدون درز می باشد که پس از اسید شویی و لک بری جهت گالوانیزه به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون،  آماده جهت ارسال به واحد برش و دنده کاری و بسته بندی و فروش می باشد.

لوله های گالوانیزه بدون درز از سایزهای ½ الی 12 اینچ تولید می گردد و در انواع لوله های نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله های گالوانیزه بدون درز بصورت بندیل بوده و بر اساس متر و در شاخه های 3 متری و 6 متری  فروخته می شود.

گالوانیزه در واقع عملی است که برای محافظت از آسیب پذیری و خوردگی فلز ها انجام می شود. عمل گالوانیزاسیون در واقعی عملی است که لایه ای از روی و آهن را بر روی فلز های آسیب پذیر می پوشاند تا آن ها را مقاوم و ماندگار کند.

لوله گالوانیزه بدون درز و در واقع لوله های فولادی یک تکه می باشند که در تولید این نوع لوله ها از هیچ جوشکاری استفاده نمی شود. این نوع لوله ها از شمش فولادی و همچنین از طریق کشش و حرارت ساخته می شود.

از این لوله ها به دلایل مختلفی استقبال فراوانی می شود که می توان بعضی از این دلایل را نام برد:

مواد اولیه ای که در ساخت این لوله ها استفاده می شود. کیفیت عالی و یکنواخت بودن این نوع لوله نیز در استقبال از این لوله موثر می باشد. استحکام داشتن این لوله ها به دلیل یک تکه بودن دلیل دیگری بر استفاده زیاد از این نوع لوله می باشد.

لوله گالوانیزه بدون درز - پتروکاسپین

لوله-گالوانیزه-بدون-درز-پتروکاسپین

انواع لوله گالوانیزه بدون درز

  • لوله گالوانیزه بدون درز آب
  • لوله گالوانیزه بدون درز  سیستم های امنیتی
  • لوله گالوانیزه بدون درز ضد انفجار
  • لوله گالوانیزه بدون درز آتش نشانی

کاربرد لوله گالوانیزه بدون درز

لوله گالوانیزه بدون درز دارای قطر های پایین می باشد. زیرا این لوله ها یک تکه می باشد به همین دلیل ساخت این نوع لوله با قطر زیاد بسیار دشوار می باشد و برای ساخت با قطر های بیشتر هزینه های بیشتری را نیز لازم دارد. این لوله ها به دلیل اینکه بدون درز هستند از اول تا انتهای لوله خاصیت یکنواخت و یکسانی دارد.

این نوع لوله ها در صنعت های مختلفی کاربرد دارد،  مانند صنعت گاز و پتروشیمی، صنعت نیروگاهی، صنعت آبرسانی، صنعت پالایشگاهی، صنعت نفت و صنعت کشاورزی و …

لوله بدون درز بیشتر مناسب لوله کشی صنعتی و پالایشگاهی می باشد چرا که بسیار مستحکم و در برابر فشار گاز و مایعات تحمل لازم و کافی را دارد.

برای این لوله نمی توان قیمت به خصوصی تعیین کرد. این لوله ممکن است در هر زمان قیمت متفاوتی داشته باشد به همین دلیل باید قیمت را از سایت هایی گرفت که حتما به روز رسانی شده باشد.

این نوع لوله اولین بار به وسیله ی یک شرکت در اهواز که آلمانی بوده است تولید شد. این لوله در اهواز به صورت دو مرحله شامل، ظریف کاری و خشن کاری تولید شد.

مخترع این لوله، فردی به نام مانیسمان بوده است که در اواخر  قرن 19 این نوع لوله را اختراع کرد. امروزه این لوله ها در اقسا نقاط جهان تولید و ساخته می شود از جمله ی این کشور ها می توان به روسیه، چین، آلمان، اوکراین، ایران و اسپانیا اشاره کرد.

لوله گالوانیزه بدون درز - پتروکاسپین

لوله گالوانیزه بدون درز

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی لوله، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله های گالوانیزه بدون درز به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله های گالوانیزه بدون درز ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

 به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله گالوانیزه بدون درز، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه جوشی

Weld galvanized pipe لوله گالوانیزه جوشی از انواع لوله گالوانیزه که در مصارف آبرسانی سازه های فلزی جوشی و همچنین پل های هوایی استاده می شود. اغلب ضخامت لوله های گالوانیزه جوشی بالاتر از 3 میل بوده و در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد. لوله گالوانیزه جوشی از سایزهای ½ الی 8 اینچ تولید […]

لوله گالوانیزه مانیسمان

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه مانیسمان از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی و آتش نشانی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه مانیسمان بصورت [...]

لوله گالوانیزه حصارکشی

Fence Galvanized pipe لوله گالوانیزه حصارکشی از انواع لوله های پر مصرف در حصارکشی و نرده کشی محیط های صنعتی و نظامی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]