لوله گالوانیزه اصفهان

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گلخانه ای بدون دیدگاه

Isfahan galvanized pipe

لوله گالوانیزه اصفهان از شهرهای صنعتی بزرگ و  پروژه خیز کشور بوده و با توجه به نیاز آن منظقه این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه انواع لوله گالوانیزه و تحویل در اصفهان خدمات را ارائه نماید.

این شرکت قادر به تامین انواع لوله های گالوانیزه مورد استفاده در صنایع مختلف را دارا می باشد. همچنین این شرکت محصولاتی مانند پروفیل گالوانیزه و نبشی گالوانیزه نیز تولید می نماید.

لوله های گالوانیزه اصفهان از سایزهای ½ الی 6 اینچ تولید می گردد و در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله اصفهان بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

انواع لوله گالوانیزه اصفهان

  • لوله گالوانیزه آب
  • لوله گالوانیزه گلخانه ای
  • لوله گالوانیزه برق
  • پروفیل گالوانیزه

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی لوله ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله گالوانیزه اصفهان به روش متداول استفاده از  گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . مشخصات محصول تولیدى لوله های گالوانیزه اصفهان ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

لوله گالوانیزه اصفهان

مشخصات فنی لوله گالوانیزه اصفهان

جنس و متریال ساخت لوله گالوانیزه اصفهان استیل یا فولاد کربنی می باشد که به روش غوطه وری یا عمقی در حوض های زینک مذاب پوشش دهی شده اند. همان طور که گفته شد به این روش پوشش دهی گالوانیزه گرم نیز می گویند. با توجه به آنکه در روش گالوانیزه سرد ضخامت قابل قبولی با توجه به نوع کارکرد لوله ها بدست نمی آید معمولا از روش گرم استفاده می شود.

با این اوصاف بسیاری از تجهیزات فلزی دیگر وجود دارند که در محیط های ملایم تری بکارگیری می شوند که روش گالوانیزه سرد برای آن ها کافی می باشد. سه متغیر اساسی طول شاخه ی لوله گالوانیزه اصفهان، قطر لوله و همچنین ضخامت آن معرف ساختار این محصول ارزشمند می باشد. از لحاظ ابعاد متریک معمولا به صورت شاخه های 6 متری ساخته می شوند.

سایز یا قطر داخلی لوله گالوانیزه اصفهان برابر ½، ¾، 1، ¼ 1، ½ 1، 2، ½ 2، 3، 4، 5، 6، و گاهاً 8 اینچ می باشد. البته این سایز به صورت یکسان در 4 حوزه ی کاری آبرسان، گلخانه، لوله برق و پروفیل لوله می باشد. تمامی مقادیر مذکور جزو سایزهای پر مصرف هستند چرا که ممکن است متناسب با نوع و محل لوله گذاری ، ابعاد بزرگتری از این لوله ها را بکار گرفت. علاوه بر این متغیر سومی که برای این لوله ها در نظر می گیرند بعد ضخامت است که ابعاد اصلی آن ها برابر 2 و 2.5 میلیمتر است.

هدایت سیالات آبی با لوله گالوانیزه اصفهان

سیالات پرفشار آب برای آنکه بتوانند در یک مسیر معین انتقال یابند نیاز به مجموعه ای از لوله های استیل گالوانیزه شده دارند تا شرایط هدایت آن ها را به بهترین نحو مهیا کند. لوله گالوانیزه اصفهان به دلیل ساختار بسیار مستحکم و مقاوم خود ایده آل ترین انتخاب برای پروژه های مرتبط با انتقال آب شرب و یا آب مخصوص کشاورزی را دارند. این لوله ها در مسیر خود عمدتاً از اتصالات رزوه ای لوله آب استفاده می کنند.

همان طور که می دانید اتصالات نقش فوق العاده حیاتی در شکل دهی شبکه ی لوله ای ما دارند و بدون آن ها نمی توان هرگونه تغییر جهت و زاویه ای را در مسیر لوله کشی ایجاد کرد. لوله گالوانیزه اصفهان نیز سازگاری و هماهنگی فوق‌العاده بالایی با هر نوع اتصالات فولادی دارند. به همین دلیل شرکت های صنعتی برای احداث سیستم لوله کشی خود دیگر نیازی نیست که لوله و قطعات اتصال دهنده را تنها از یک برند خرید کنند.

درواقع بنا به نتایج تجربی بعضی از مراکز تولید کننده ی لوله فولادی سعی می کنند اتصالات آن ها را از نظر نوع ساختار بگونه ای طراحی کنند که با تغییر ابعاد طول و ارتفاع و گام رزوه ها، خریداران را مجاب به تهیه ی لوله ها و اتصالات آن از همان مرکز کنند. اما لوله گالوانیزه اصفهان به دلیل رعایت کلیه ی استانداردهای بین المللی از نظر سایز و ابعاد همخوانی لازم با دیگر تجهیزات مکمل را دارد.

هدایت سیالات آبی با لوله گالوانیزه اصفهان

احداث سازه های گلخانه ای مستحکم با لوله گالوانیزه اصفهان

لوله گالوانیزه اصفهان در کنار جنس و متریال ساخت بسیار با کیفیت و با دوام خود دارای وزن پایینی نیز هستند. این مزیت سبب می شود تا براحتی و بدون استفاده از ماشین آلات سنگین در محل پروژه لوله ها را در محل مورد نظر جایگذاری کنید. سازه های گلخانه ای نیز بر خلاف ساخت و سازهای رایج نیازی به استفاده از آلیاژهای توپر و سنگین ندارند چرا که اهداف کاری این قبیل سازه ها کاملا با بقیه متفاوت است.

با توجه به آنکه لوله های گلخانه ای در تماس مستقیم با آب و هوای بعضا نا مساعد محیط دارند باید بگونه ای ساخته و تولید شوند که در کوتاه مدت در برابر رطوبت دچار زنگ زدگی نشوند. لوله گالوانیزه اصفهان این اطمینان را به خریداران می دهد که در یک بازه زمانی طولانی و چندین ساله تحت هیچ شرایطی دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شوند زیرا آن ها پس از ساخت و شکل دهی کامل با بهترین ابزارها و تکنولوژی‌های روز دنیا با محلول های زینک با یک ضخامت استاندارد گالوانیزه شده اند. این ماده تنها با هدف ضد زنگ بودن روی لوله ها قرار می گیرند.

نقش لوله گالوانیزه اصفهان در پشتیبانی از کابل های برق

کابل ها و دیگر عناصر حامل جریان الکتریسیته از حساس ترین تجهیزات موجود جهت انتقال انرژی برق هستند که باید در مسیر هدایت آن ها حداکثر ایمنی را لحاظ کنیم. بهترین و رایج ترین قطعات جهت پشتیبانی و حمایت همه جانبه ی کابل ها و سیم های الکتریکی لوله فولادی برق می باشد. لوله گالوانیزه اصفهان یکی از مرغوب ترین لوله های موجود برای محافظت از کابل ها هستند که قابلیت بکارگیری در حالت روکار و حتی مدفون را نیز دارند.

بسیاری از کابل های قطور که از منبع تغذیه اصلی و یا ترانس های برق عظیم انشعاب گرفته می شوند معمولاً به صورت زیر مصالح یا مدفون با کمک لوله گالوانیزه در سایز های مختلف انتقال می یابند. لوله گالوانیزه اصفهان به جهت جنس فلزی و سخت خود عمدتاً در محیط های دارای تنش کاری بالا مورد استفاده قرار می گیرند. حال آنکه در اغلب موارد از انواع لوله برق pvc نیز که دارای جنس پلیمری و یا پلاستیکی فشرده هستند در محیط های کم تنش بکارگیری می شوند. اینکه از کدام جنس لوله ، فلزی یا پلیمری در شبکه ی لوله ای در حال احداث خود استفاده کنیم بستگی به شرایط و محدودیت های فضای اطراف دارد.

نقش لوله گالوانیزه اصفهان در پشتیبانی از کابل های برق

استفاده از پروفیل های گالوانیزه در پروژه های ساخت و ساز

پروفیل گالوانیزه و یا قوطی های استیل “روی” اندود شده یکی از محصولات پرکاربرد صنعت ساخت و ساز می باشند که در کنار لوله گالوانیزه اصفهان جزو پرفروش ترین قطعات می باشند. پروفیل های گالوانیزه غالباً به شکل قوطی های دارای سطح مقطع مربع یا مستطیل و در مواردی دایره ای ساخته می شوند. کاربردهای آن ها بیشتر در ساخت قاب درب و پنجره و چارچوب ها، مهار نیروهای سازه ای، ساخت و تولید نرده های استیل، ساخت پایه ها برای تابلوهای راهنمایی و رانندگی و بنرهای تبلیغاتی، طراحی و ساخت تخت های حمل بیمار در بیمارستان ها ، سازه های مرتبط با بخش کشاورزی است.

جهت مشاوره و خرید لوله گالوانیزه اصفهان می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات شرکت پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

مشاوره و خرید : ۰۲۱۴۱۸۰۵