لوله کاندوئیت ضد انفجار

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

Exportation proof conduit pipe

لوله کاندوئیت ضدانفجار از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های انفجاری بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار  و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد.

نحوه تولید لوله کاندوئیت ضدانفجار بصورت تولید از لوله سیاه بدون درز در رده های 40 و 80  می باشد که پس از اسید شویی و لک بری جهت کاندوئیت به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله کاندوئیت و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون ، آماده جهت ارسال به واحد برش و دنده کاری و بسته بندی و فروش می باشد.

لوله کاندوئیت ضدانفجار از سایزهای ½ الی 12 اینچ تولید می گردد ودر انواع لوله های نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله های کاندوئیت ضد انفجار بصورت بندیل بوده و بر اساس متر و در شاخه های 3 متری فروخته می شود.

لوله کاندوئیت ضد انفجار - پتروکاسپین

لوله-فولادی-برق-گالوانیزه-پتروکاسپین

انواع لوله کاندوئیت ضد انفجار

  • لوله کاندوئیت ضد انفجار رده 40
  • لوله کاندوئیت ضد انفجار رده 80
  • لوله کاندوئیت ضد انفجار رده 160
  • لوله کاندوئیت ضد حریق

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی لوله ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله های کاندوئیت به روش متداول استفاده از  گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله کاندوئیت ضد انفجار ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با کاندوئیتراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های کاندوئیت ضد انفجار ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی یکی از انواع اتصالات لوله برق می باشد. این بوشن با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. جهت اتصال میال لوله برق و سایر اتصالات به هم و بصورت دنده ای می باشد.و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. بوشن لوله فولادی در انواع بوشن های سبک و سنگین از [...]

لوله برق pg

pg pipe لوله برق pg یکی از انواع لوله های برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله های برق pg در انواع لوله [...]

وزن لوله برق

Chart coupling pipe وزن لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این وزن و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود. وزن لوله های برق  بر اساس دو نوع pg  و استاندارد  bs   می باشد. در وزن لوله iهای برق می توان ضخامت هر [...]