فروش انواع لوله های ساخت گلخانه

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : مقالات پتروکاسپین بدون دیدگاه

همانطور که شاهد هستیم لوله های ساخت گلخانه در بازار از نظر جنس، ابعاد، وزن، برند سازنده و قیمت با یکدیگر تفاوت دارند. در حال حاضر لوله گالوانیزه گلخانه ای و همچنین لوله گلخانه سپنتا به عنوان رایج ترین انواع لوله ها برای سازه های گلخانه ای محسوب می شوند.

لوله های گالوانیزه و لوله های سپنتا هر کدام دارای یک پوشش گالوانیزه بوده که باعث افزایش مقاومت سازه در برابر زنگ زدگی و خوردگی می شوند.

انواع لوله های مورد استفاده برای ساخت گلخانه از نظر وزن نیز با یکدیگر تفاوت دارند ولی در اکثر موارد از لوله های سبک برای سازه های گلخانه ای استفاده می شود. این لوله هایی که دارای پوشش 70 میکرونی گالوانیزه هستند،

همان لوله های فولادی به رنگ سیاه هستند که به لوله های سیاه درزدار نیز معروف هستند. لوله های گلخانه ای موجود در بازار از نظر کیفیت نیز با یکدیگر تفاوت دارند و برخی از آن ها از استاندارد های لازم برخوردار نبوده و نامرغوب هستند.

لوله های ساخت گلخانه

لوله های ساخت گلخانه

مرکز فروش انواع لوله گلخانه

برای خرید لوله های ساخت گلخانه لازم است تا به یک مرکز فروش معتبر و قابل اعتماد مراجعه کرد و از طریق آن اقدام به خرید لوله های استاندارد، باکیفیت و مرغوب نمود. برخی سودجویان نمونه های بی کیفیت و نامرغوب لوله های ساخت گلخانه را در بازار عرضه کرده که از ماندگاری و استحکام بسیار کمی برخوردار هستند.

این لوله های نامرغوب و بی کیفیت اگر چه قیمت ارزانی دارند ولی در یک بازه کوتاه مدت باید دوباره تعویض شده و لازم است هزینه هایی مجددا برای تعویض آن ها با مدل های جدید پرداخت شود.

کارشناسان و مشاوران شرکت پتروکاسپین همواره آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به مشتریان و متقاضیان برای خرید لوله های مخصوص گلخانه بوده و تمامی اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار می دهند.

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]