لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

Hot Galvanized pipe Caspian pipe

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف ساختمانی و کشاورزی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به فولادی گالوانیزه گرم و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله فولادی عمقی داغ بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت فولادی گالوانیزه به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله فولادی گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد و از سایزهای ½ الی 12 اینچ تولید می گردد.

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله فولادی عمقی داغ کاسپین پایپ بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

انواع لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ

  • لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ آب
  • لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ سبک
  • لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ سنگین
  • لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ برق

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله گالوانیزه عمقی داغ ، از پوشش فولادی گالوانیزه عمقی داغ استفاده می شود . لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ به روش متداول استفاده از فولادی گالوانیزه عمقی داغ به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ

ویژگی های لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین برای آب

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین یکی از قطعات مهم در شبکه های لوله کشی آب می باشد. این لوله ها به واسطه ضخامت دیواره نسبتاً بالا در قیاس با انواع لوله برق گزینه ای ایده آل برای انتقال سیالات آبی پر فشار هستند. با توجه به نوع کاربری که این نوع از لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ دارد لازم است که نوع ساختار آن ها با دیگر لوله های موجود متفاوت تر باشد.

همان که گفته شده این لوله ها مناسب هدایت و انتقال حجم وسیعی از سیالات آبی هستند. به همین دلیل نوع کارگزاری آن ها معمولا به صورت مدفون و زیر خاک و مصالح سخت می باشد. موقعیت استفاده آن ها ایجاب می کند تا متریال فلزی بیشتری در هر متراژ مشخص از آن ها بکار گرفته شود. در نتیجه افزایش متریال ساخت در این لوله ها تاثیر مستقیمی بر وزن آن ها دارد.

لوله های حامل سیال خصوصاً لوله های با قطر بیشتر جزو لوله های متوسط تا سنگین محسوب می شوند. البته وزن بالای آن ها هیچگونه مشکلی در فرآیند لوله گذاری ایجاد نمی کند چرا که تکیه گاه آن ها زمین است و موارد امنیتی که در مورد لوله های معلق برقی لازم است رعایت شود در مورد این لوله ها نیازی به اجرا ندارد.

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین جهت هدایت کابل

کاربری دیگر لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین به عنوان تجهیزات پایپینگ جهت پشتیبانی و حمایت از کابل های برق می باشد. این لوله ها با توجه به آنکه زمینه کاری به نسبت سبکی دارند درنتیجه از ویژگی های فوق العاده عالی و منحصر به فرد برخوردار هستند. از جمله امتیازات این نوع از لوله ها وزن بسیار پایین آن هاست. اگرچه از ورق های فولادی گالوانیزه ساخته شده اند اما به جهت حفظ استانداردهای لازم در ضخامت بدنه ی آن ها و اینکه معمولاً دارای ضخامت های به نسبت کم هستند جزو لوله های سبک تلقی می شوند.

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین در سایزهای بسیار متنوع ساخته می شوند تا پاسخگوی ابعاد مختلف کابل های برق باشند. این لوله تحت عنوان لوله pg نیز شناخته می شوند که در نمره های متفاوت از 11 تا 48 دسته بندی می شوند. هر کدام از آن ها دارای مشخصات ساختاری متفاوتی هستند که وجه تمایز آن ها با دیگر لوله های برق می باشد.

به عنوان مثال لوله برق pg48 دارای قطر خارجی 60.3 میلیمتر و ضخامت 1.5 میلیمتر هستند. این مشخصات باعث شده است تا وزن آن ها به ازای هر متر 2.6 کیلوگرم شود. همان طور که مشاهده می کنید وزن هر متر لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین برای کاربری هدایت کابل بسیار پایین است. سایر لوله های برق نیز با همین مشخصات شناسایی و طبقه بندی می شوند.

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ 

انواع اتصالات لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین

اتصالات لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین در هر زمینه کاری از جمله سیستم های لوله کشی برق ،شبکه های پایپینگ انتقال آب، سازه های گلخانه ای، پروفیل و غیره بسیار ضروری و حیاتی می باشند. همان طور که می دانید اتصالات لوله ای در دو صورت جوشی و اتصالات رزوه ای انجام می شود. عملیات جوشکاری معمولاً در پروژه هایی انجام می شود که به آن صورت نیاز به تغییر مسیر لوله ای وجود ندارد.

در خطوط مستقیم لوله کشی در مسیرهای مستقیم و طولانی جهت انتقال سیالات آبی و گازی از این نوع اتصال استفاده می شود که ضریب امنیت بسیار بالایی نیز دارند. افزایش قطر لوله ها نیز مزید بر علت است تا از اتصالات جوشی استفاده شود. البته یکسری اتصالات جوشی نیز وجود دارد مختص انتقال سیالات گازی است و در انواع زانویی، سه راهی و دیگر طرح ها قابل دسترس هستند.

اما برای شبکه های لوله کشی متمرکز که در یک محدوده خاص انجام می شود معمولاً از نوع اتصالات رزوه ای لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین استفاده می شود. این اتصالات در هر موقعیتی قابلیت جداسازی و تغییر دارند.

مزایای انواع لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین

  • محدودیت چندان چشمگیری برای استفاده از لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین وجود ندارد. به همین دلیل شما می توانید آن را متناسب با نوع پروژه و در محیط های پر تنش استفاده کنید.
  • وجود پوشش گالوانیزه عمقی داغ در این نوع از لوله های فولادی کاسپین باعث شده است تا در مقابل عوامل رطوبت زای محیط دچار زنگ زدگی و خوردگی نشوند.
  • زمینه های کاری متفاوتی دارند. به بیان دیگر می توانید این لوله ها را در حوزه انتقال سیالات آبی، پشتیبانی و حمایت از کابل استفاده کنید. اما نکته اصلی تفاوت ساختاری این دو نوع لوله است که هر کدام ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد خود را دارد.
  • برای هر نوع لوله یک طیف وسیعی از اتصالات لوله فولادی وجود دارد که می توانید در زمان خرید لوله ها آن ها را نیز در سایزهای هماهنگ و سازگار با لوله ها تهیه کنید.
  • جنس و متریال درجه یک فولادی در ساخت این لوله ها باعث شده است تا در برابر اعمال نیروهای فیزیکی محیط مقام و مستحکم باشند.
  • لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین دوام و عمر بالایی دارد. در نتیجه با خرید آن ها می توانید بسیاری از هزینه های مرتبط با تعمیر و تعویض و نگهداری آن ها را کاهش دهید.

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ

خرید لوله فولادی استاندارد و با کیفیت از شرکت پتروکاسپین

روند تولید لوله فولادی گالوانیزه کاسپین مطابق با آخرین استانداردهای تعریف شده در ارگان های بین المللی می باشد. این ویژگی خاص لوله ها باعث می شود تا پایداری و حفظ ساختار آن ها در طولانی مدت تضمین شود. لذا مشتریان گرامی می توانند این اطمینان خاطر را نسبت به خرید خود از این مجموعه داشته باشند. این لوله ها علی رغم کیفیت ساخت بالای خود بنا به حفظ تعادل بازار دارای قیمت های مقرون به صرفه ای هستند.

معمولاً تفاوت قیمت خرید آن ها مرتبط با زمینه ی کاری آن هاست. طبیعتاً لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین که دارای ابعاد بزرگتر و وزن سنگین تری هستند به واسطه‌ی حجم متریال بکار رفته دارای یک قیمت متفاوتی نسبت به سایر لوله ها می باشند. در نتیجه معیار اصلی و مهمی که مستقیما روی قیمت محصول تاثیر می گذارد شامل سایز و نوع کاربری محصول می باشد.
جهت مشاوره و خرید محصول می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات شرکت پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

مشاوره و خرید : ۰۲۱۴۱۸۰۵