لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

Hot Galvanized pipe Caspian pipe

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف ساختمانی و کشاورزی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به فولادی گالوانیزه گرم و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله فولادی عمقی داغ بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت فولادی گالوانیزه به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله فولادی گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد و از سایزهای ½ الی 12 اینچ تولید می گردد.

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله فولادی عمقی داغ کاسپین پایپ بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ

لوله-برق-کاسپین-پتروکاسپین

انواع لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ

  • لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ آب کاسپین پایپ
  • لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ سبک کاسپین پایپ
  • لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ سنگین کاسپین پایپ
  • لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ برق کاسپین پایپ

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله گالوانیزه عمقی داغ  ، از پوشش فولادی گالوانیزه عمقی داغ استفاده می شود . لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ به روش متداول استفاده از فولادی گالوانیزه عمقی داغ به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى  لوله گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های فولادی گالوانیزه عمقی داغ پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی یکی از انواع اتصالات لوله برق می باشد. این بوشن با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. جهت اتصال میال لوله برق و سایر اتصالات به هم و بصورت دنده ای می باشد.و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. بوشن لوله فولادی در انواع بوشن های سبک و سنگین از [...]

لوله برق pg

pg pipe لوله برق pg یکی از انواع لوله های برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله های برق pg در انواع لوله [...]

وزن لوله برق

Chart coupling pipe وزن لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این وزن و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود. وزن لوله های برق  بر اساس دو نوع pg  و استاندارد  bs   می باشد. در وزن لوله iهای برق می توان ضخامت هر [...]