لوله فولادی برق گالوانیزه‎

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

Steel Galvanized pipe

لوله فولادی برق گالوانیزه‎  یکی از انواع لوله فولادی برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید میگردد و علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.

لوله برق گالوانیزه از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد و در انواع لوله های سبک و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله فولادی گالوانیزه بصورت بندیل بوده و بر اساس هر متر فروخته می شود و در شاخه های 3 متری تولید می گردد.

از موارد استفاده از لوله های فولادی برق گالوانیزه می توان به لوله کشی در فضای های بسته و به دور از باران و رطوبت در برق کشی جهت پروژه های دوربین مداربسته ، سیستم های امنیتی ، و کابل کشی در سوله های صنعتی می توان اشاره نمود.

لوله فولادی برق گالوانیزه‎ - پتروکاسپین

لوله-فولادی-برق-گالوانیزه-پتروکاسپین

انواع لوله فولادی برق گالوانیزه

  • لوله فولادی برق گالوانیزه
  • لوله فولادی برق گالوانیزه سبک
  • لوله فولادی برق کاسپین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله فولادی برق ، از پوشش گالوانیزه استفاده می شود . لوله های فولادی برق گالوانیزه به روش متداول استفاده از گالوانیزه به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله فولادی برق گالوانیزه ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

 به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های فولادی برق گالوانیزه ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی یکی از انواع اتصالات لوله برق می باشد. این بوشن با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. جهت اتصال میال لوله برق و سایر اتصالات به هم و بصورت دنده ای می باشد.و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. بوشن لوله فولادی در انواع بوشن های سبک و سنگین از [...]

لوله برق pg

pg pipe لوله برق pg یکی از انواع لوله های برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله های برق pg در انواع لوله [...]

وزن لوله برق

Chart coupling pipe وزن لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این وزن و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود. وزن لوله های برق  بر اساس دو نوع pg  و استاندارد  bs   می باشد. در وزن لوله iهای برق می توان ضخامت هر [...]