معرفی لوله فنس حصارکشی

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : مقالات پتروکاسپین بدون دیدگاه

شما در مورد محصور کردن ملک خود و یا هر مکان دیگری  که مد نظرتان است گزینه های مختلفی دارید، ممکن است از صفحه های فلزی نازک ارزان قیمت و یا هر وسیله ی دیگری برای محصور کردن مکان مورد نظر خود استفاده کنید که همه ی آنها دارای مزایای خاص خود هستند. لوله فنس حصارکشی از جنس فلز و به صورت استوانه ای توخالی در ابعاد مختلف است و چون این وسیله معمولا در فضای باز و در معرض عوامل محیطی مانند رطوبت نصب میشود برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی با فلز”روی” گالوانیزه میشود که معمولا به آن لوله گالوانیزه حصارکشی نیز میگویند.

لوله فنس به دلایل متعددی میتواند انتخابی ایده آل باشد، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد نصب لوله فنس حصارکشی و موادی که قرار است به کارگیری شود و همین طور نحوه ی طراحی حصار خود به چند مورد از مزایایی که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت توجه نمایید.

 کاربردهای لوله فنس حصارکشی

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از لوله فنس حصارکشی فلزی این است که میتوان برای انواع کاربردها استفاده کرد که شامل حصار برای نگهداری دام، ساخت دروازه ها، راه های ورود به خانه ها،. استفاده در مکان های امنیتی، به کارگیری در مکان های تفریحی، گلخانه ها، زمین های ورزشی، مزارع کشاورزی، جداسازی دو مکان به صورتی که امکان دید از دوطرف وجود داشته باشد، برای تامین حریم خصوصی، برای جلوگیری از اذیت و آزار و سرقت و یا جلوگیری از سرگردانی کودکان و حیوانات خانگی، برای تقویت ظاهر یک ملک ، باغ یا سایر محوطه سازی، جهت مرزبندی یک قطعه از زمین و سایر مستغلات و…

لوله فنس حصارکشی

ویژگی های لوله فنس حصارکشی

قوی، اما مقرون به صرفه، لوله های فنس حصارکشی ضخامت مناسب و به طبع آن مقاومت بالایی دارد و به دلیل آنکه درون آنها توخالی است و از مواد کمتری نسبت به میله ها و ستون های سنگین استفاده شده است بنابراین قیمت مقرون به صرفه تری دارند. انعطاف پذیر هستند و نیاز به تعمیر و نگهداری آنچنانی ندارند، دارای کیفیت و ماندگاری بالایی هستند. لوله فنس حصارکشی در اندازه ها و ضخامت های مختلفی وجود دارند، بنابراین میتوان برای هر نوع نیاز خود حصار طراحی کرد.

مواد بسیاری جهت ساخت یک حصار وجود دارد اما نیازهای یک حصار میتواند متنوع باشد، به این معنی که نباید از هر ماده ای یا وسیله ای جهت ساخت حصار استفاده کرد. مردم اغلب دوست دارند قوی ترین ماده ی ممکن برای حصار خود داشته باشند، پس برای داشتن حصار محکم و بادوام در اطراف خانه یا هر مکان دیگری مناسب ترین ماده فلز است، فلزی که بتواند در برابر گرما، سرما، رطوبت و دیگر عوامل محیطی مقاوم باشد. در نتیجه پیشنهاد ما به شما استفاده از لوله فنس حصارکشی است، چرا که به دلیل گالوانیزه بودن با فلز “روی” می تواند سالیان طولانی بدون تاثیر پذیری زیاد از عوامل محیطی مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از مواردی که در تهیه ی لوله فنس حصارکشی اتفاق میافتد این است که قطعات را از پروژه های دیگر برداشت میکنند و یا حتی از مواد بازیافتی برای حصارکشی مجدد استفاده میکنند، این امر اگرچه آن ها را از محل دفن زباله ها دور نگه می دارد و فضایی را در طبیعت برای موادی که امکان بازیافت ندارند ایجاد میکند، اما به کارگیری مواد بازیافتی در ساخت حصار معایبی را به دنبال دارد مانند افزایش هزینه در تعمیر و نگهداری  و بازسازی آن ها، چرا که این قطعات استحکام و قدرت و ماندگاری لازم را ندارند، بنابراین قبل از تهیه قطعات با کارشناس مربوطه مشورت کنید.

لوله فنس حصارکشی

چگونه یک لوله فنس حصارکشی مناسب انتخاب کنیم

لوله فنس کشی کمی ارزان تر و آزادانه در دسترس است. در هنگام خرید با بازرسی دقیق تر نسبت به زنگ زدگی ،وجود حفره ها ، چاله ها ، پوسته پوسته شدن و ساییدگی زیاد اطمینان حاصل کنید که موارد ذکر شده را نداشته باشد. لوله فنس حصارکشی خوب هیچ سوراخی ندارد و بدون کوچکترین درز است.

قبل از خرید لوله فنس حصارکشی نسبت به طراحی حصار خود اقدام کنید و از اندازه ی پایه فنس هایی که نیاز دارید اطمینان حاصل کنید، به عنوان مثال اگر قصد طراحی حصار برای نگهداری اسب را دارید باید یک لوله مخصوص حصارکشی مناسب انتخاب کنید که به اندازه ی کافی قوی باشد و در عین حال انعطاف پذیر نیز باشد به طوری که دارای قطر بزرگ و وزن کم باشد تا از صدمات احتمالی جلوگیری کند، در حقیقت افزایش قطر تحمل بار وارد شده را چند برابر میکند.

دقت کنید که یک اندازه و یک وزن خاص مناسب همه ی طراحی ها نیست و سایز انتخابی بستگی به نوع حصاری که طراحی میکنید دارد، بنابراین خرید لوله فنس حصارکشی با اندازه مناسب باعث میشود تا حصار شما ایمن تر، قوی تر، زیباتر و مقرون به صرفه تر باشد.

لوله فنس حصارکشی

آشنایی با نحوه ی نصب لوله گالوانیزه حصارکشی

انتخاب مواد مناسب و نحوه ی نصب لوله فنس حصارکشی به اندازه ی سبک طراحی حصار اهمیت دارد، بیشتر پایه فنس ها را می توان با فواصل 8 تا 12 فوت ( هر فوت تقریبا برابر 0.3 متر است) از هم قرار داد، اگرچه این یک معیار کلی است اما همه ی سبک طراحی ها را پوشش نمی دهد

بیایید یک مرتع 40 هکتاری را در نظر بگیریم، برای نصب لوله فنس حصارکشی با توجه به قانون فوق اگر پایه فنس ها را با فاصله ی 8 فوت از هم قرار دهیم، به تعداد 660 لوله فنس برای پوشش این مقدار از مساحت نیاز داریم، حال اگر این فاصله را به 12 فوت برسانیم به تعداد 440 لوله فنس نیاز داریم، در اینجا یک اختلاف 220 عددی وجود دارد که نسبت به هزینه ای که قرار است صرف کنید و نیروی کار بسیار قابل توجه است.

مزیت اصلی نصب لوله فنس حصارکشی در فواصل کمتر نسبت به همدیگر درواقع افزایش امنیت است، با افزایش تعداد لوله فنس گالوانیزه ها میزان پشتیبانی حصار خود را افزایش داده اید، این امر همچنین باعث میشود تا در آینده نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری داشته باشید، زیرا نقاط تماس بیشتری برای حصار شما وجود دارد تا بتواند نیروها و ضربات احتمالی را مهار کند.

اما میتوانید به منظور صرفه جویی در هزینه ی نصب لوله فنس حصارکشی ،به صورت موقت اقدام به نصب پایه فنس ها با فاصله ی بیشتر کنید، چرا که برای حصار موقت، افزایش فاصله می تواند مناسب ترین راه حل باشد.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان پتروکاسپین در زمینه ی خرید لوله فنس حصارکشی ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

021-41805