لوله برق گالوانیزه گرم کاندوئیت

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

Conduit Hot Dip Galvanized pipe

لوله برق گالوانیزه گرم کاندوئیت از انواع لوله های پر مصرف در صنایع لوله کشی برقکاندوئیت ساختمانی و صنعتی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به لوله گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت خوبی در سیستم های لوله کشی برق کاندوئیت برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله کاندوئیت گالوانیزه گرم بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت کاندوئیت گالوانیزه به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله برق گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد , از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد.

لوله برق گالوانیزه گرم کاندوئیت در انواع لوله های سبک و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله برق گالوانیزه کاندوئیت بصورت بندیل بوده و بر اساس هر متر فروخته می شود. لوله های برق گالوانیزه گرم کاندوئیت در شاخه های 3 متری تولید می گردد.

لوله برق گالوانیزه گرم کاندوئیت‎‎ - پتروکاسپین

لوله-برق-گالوانیزه-گرم-کاندوئیت‎-پتروکاسپین

انواع لوله برق گالوانیزه گرم کاندوئیت

  • لوله برق گالوانیزه گرم کاندوئیت ساوه
  • لوله برق گالوانیزه گرم کاندوئیت سبک
  • لوله برق گالوانیزه گرم کاندوئیت کاسپین
  • لوله برق گالوانیزه گرم کاندوئیت عمقی داغ

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله برق گالوانیزه کاندوئیت ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله گالوانیزه گرم کاندوئیت به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله برق گالوانیزه گرم کاندوئیت ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با گرم کاندوئیتراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های برق گالوانیزه گرم کاندوئیت ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی یکی از انواع اتصالات لوله برق می باشد. این بوشن با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. جهت اتصال میال لوله برق و سایر اتصالات به هم و بصورت دنده ای می باشد.و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. بوشن لوله فولادی در انواع بوشن های سبک و سنگین از [...]

لوله برق pg

pg pipe لوله برق pg یکی از انواع لوله های برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله های برق pg در انواع لوله [...]

وزن لوله برق

Chart coupling pipe وزن لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این وزن و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود. وزن لوله های برق  بر اساس دو نوع pg  و استاندارد  bs   می باشد. در وزن لوله iهای برق می توان ضخامت هر [...]