لوله برق گالوانیزه سرد

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

Cold Galvanized pipe

لوله برق گالوانیزه سرد یکی از انواع لوله برق گالوانیزه می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه سرد تولید میگردد.

لوله گالوانیزه سرد علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.

لوله برق گالوانیزه از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد و در انواع لوله های سبک و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد بسته بندی لوله برق گالوانیزه سرد بصورت بندیل بوده و بر اساس هر متر فروخته می شود.

لوله های برق گالوانیزه سرد در شاخه های 3 متری تولید می گردد. از موارد استفاده از آن می توان به لوله کشی در فضای های بسته و به دور از باران و رطوبت در برق کشی جهت پروژه های دوربین مداربسته ، سیستم های امنیتی ، و کابل کشی در سوله های صنعتی می توان اشاره نمود.

لوله برق گالوانیزه سرد - پتروکاسپین

لوله-برق-گالوانیزه-سرد

انواع لوله برق گالوانیزه سرد

  • لوله برق گالوانیزه سرد
  • لوله برق گالوانیزه سرد سبک
  • لوله برق گالوانیزه کاسپین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله برق گالوانیزه سرد ، از پوشش گالوانیزه سرد استفاده می شود . لوله گالوانیزه سرد به روش متداول استفاده از گالوانیزه سرد به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى  لوله های برق گالوانیزه سرد ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

 به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های برق گالوانیزه سرد ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی یکی از انواع اتصالات لوله برق می باشد. این بوشن با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. جهت اتصال میال لوله برق و سایر اتصالات به هم و بصورت دنده ای می باشد.و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. بوشن لوله فولادی در انواع بوشن های سبک و سنگین از [...]

لوله برق pg

pg pipe لوله برق pg یکی از انواع لوله های برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله های برق pg در انواع لوله [...]

وزن لوله برق

Chart coupling pipe وزن لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این وزن و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود. وزن لوله های برق  بر اساس دو نوع pg  و استاندارد  bs   می باشد. در وزن لوله iهای برق می توان ضخامت هر [...]