لوله آبکاری گالوانیزه

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

Hot Galvanized pipe

لوله آبکاری گالوانیزه از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف ساختمانی و کشاورزی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به آبکاری سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله آبکاری بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت آبکاری به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله آبکاری و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد.

لوله آبکاری از سایزهای ½ الی 12 اینچ تولید می گرد و در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله های آبکاری گالوانیزه بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

لوله آبکاری گالوانیزه - پتروکاسپین

لوله-گالوانیزه-گرم-پتروکاسپین

انواع لوله آبکاری

  • لوله آبکاری گالوانیزه آب
  • لوله آبکاری گالوانیزه سبک
  • لوله آبکاری گالوانیزه سنگین
  • لوله آبکاری گالوانیزه برق

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله گالوانیزه  ، از پوشش آبکاری گالوانیزه استفاده می شود . لوله آبکاری گالوانیزه به روش متداول استفاده از آبکاری گالوانیزه به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولید لوله آبکاری ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های آبکاری گالوانیزه ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی یکی از انواع اتصالات لوله برق می باشد. این بوشن با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. جهت اتصال میال لوله برق و سایر اتصالات به هم و بصورت دنده ای می باشد.و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. بوشن لوله فولادی در انواع بوشن های سبک و سنگین از [...]

لوله برق pg

pg pipe لوله برق pg یکی از انواع لوله های برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله های برق pg در انواع لوله [...]

وزن لوله برق

Chart coupling pipe وزن لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این وزن و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود. وزن لوله های برق  بر اساس دو نوع pg  و استاندارد  bs   می باشد. در وزن لوله iهای برق می توان ضخامت هر [...]