جدول لوله برق

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

Chart coupling pipe

جدول لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این جدول و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود.

جدول لوله کاسپین بر اساس دو نوع pg و استاندارد bs می باشد و می توان وزن و ضخامت هر لوله را انتخاب کرد.

دو استاندارد bs و din  مبنای لوله کشی و در صورت انخاب هر کدام از این استاندارد ها می بایست اتصالات نیز بر اساس آنها انتخاب گردد.

جدول لوله برق - پتروکاسپین

انواع جدول لوله های برق

  • جدول لوله برق BS
  • جدول لوله برق PG
  • جدول لوله برق کاسپین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل جدول لوله برق ، از پوشش گالوانیزه استفاده می شود . لوله های برق گالوانیزه به روش متداول استفاده از گالوانیزه به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله برق ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى جدول ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های برق ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی یکی از انواع اتصالات لوله برق می باشد. این بوشن با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. جهت اتصال میال لوله برق و سایر اتصالات به هم و بصورت دنده ای می باشد.و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. بوشن لوله فولادی در انواع بوشن های سبک و سنگین از [...]

لوله برق pg

pg pipe لوله برق pg یکی از انواع لوله های برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله های برق pg در انواع لوله [...]

وزن لوله برق

Chart coupling pipe وزن لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این وزن و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود. وزن لوله های برق  بر اساس دو نوع pg  و استاندارد  bs   می باشد. در وزن لوله iهای برق می توان ضخامت هر [...]