تبدیل سینی کابل

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : سینی کابل گالوانیزه بدون دیدگاه

Cable tray reducer

تبدیل سینی کابل جهت ارتباط بین سینی کابل های سایز های مختلف استفاده شده و از ورق گالوانیزه گرم تولید می گردد. بصورت تبدیل مستقیم و یا کج تولید میگردد.

از مهم ترین موارد استفاده از تبدیل سینی کابل در زمان است که از خط اصلی کابل کشی در سینی کابل اصلی انشعابات فرعی استفاده می شود و باعث کاهش یا افزایش عرض سینی کابل می شود و از ورق گالوانیزه گرم تولید میگردد.

در ضخامت های 1 میل ، 1.25 میل ، 1.5 میل ، 2 میل و 2.5 میلیمتر تولید و عرضه میگردد. ارتفاع لبه آن در ارتفاع 3 سانت ، 4 سانت ، 5 سانت ، 6 سانت می باشد.

معمولا درب تبدیل سینی از ورق کمتر از خود ورق تبدیل سینی کابل تولید می گردد و در دو نوع بدون پانچ و پانچ شده تولید می گردد.

تبدیل سینی کابل - پتروکاسپین

تبدیل-سینی-کابل-پتروکاسپین

انواع تبدیل سینی کابل

  • تبدیل سینی کابل مستقیم
  • تبدیل سینی کابل غیر مستقیم
  • تبدیل سینی افقی
  • تبدیل سینی عمودی

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل تبدیل سینی گالوانیزه ، از ورق گالوانیزه گرم استفاده می شود.

مشخصات محصول تولیدى  تبدیل سینی کابل ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش تبدیل سینی کابل ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

انواع اتصالات سینی و نردبان کابل

انواع اتصالات سینی کابل و کاربرد آن اتصال سینی سر به سر - کاربرد : افزایش طول کابل کشی زانوی سینی (90 و 45 درجه) - کاربرد : تغییر زاویه مسیر کابل کشی سه راهی سینی کابل - کاربرد : تغییر مسیر در دو جهت مخالف چهار راهی سینی کابل - کاربرد : تقاطع مسیر [...]

پیچ کله قارچی

Cable tray bolt پیچ کله قارچی جهت ارتباط بین سینی کابل های سایز های مختلف استفاده شده و از مفتول گالوانیزه گرم تولید می گردد. بصورت پیچ و مهره تولید میگردد. از مهم ترین موارد استفاده از پیچ های کله قارچی در زمانی است که بخواهیم سینی کابل و اتصالات را به هم وصل نماییم. [...]

راد گالوانیزه

Galvanized threaded rod راد گالوانیزه جهت نگهداری و آویزان کردن سینی های کابل برق در سایز های مختلف استفاده شده و از مفتول گالوانیزه گرم تولید می گردد. بصورت راد یک متری تولید میگردد. از مهم ترین موارد استفاده از راد های گالوانیزه در زمانی است که از بخواهیم تجهیزاتی مانند سینی کابل و نردبان [...]