خرید بست لوله گلخانه باکیفیت

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : مقالات پتروکاسپین بدون دیدگاه

در حال حاضر انواع مختلفی از بست لوله گلخانه وجود دارد که برای اتصالات لوله های گلخانه مورد استفاده قرار گرفته و دارای ویژگی های خاصی هستند. اکثر بست هایی که برای لوله گلخانه مورد استفاده قرار می گیرند از جنس فولاد ضد زنگ هستند و از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند. بست هایی که برای لوله های گلخانه کاربرد دارند، از نظر اندازه نیز با یکدیگر متفاوت هستند.

به طور کلی مهم ترین و پرمصرف ترین انواع بست های گلخانه عبارتند از:

  • بست چهار پیچ
  • بست سرتاج
  • بست لامپی
  • انواع بست تسمه ای
  • و…

بی شمار بست دیگر برای لوله های گلخانه وجود دارند که هر کدام برای اتصالات خاص نظیر ستون، کمان و… مورد استفاده قرار می گیرند. این بست ها به عنوان نگهدارنده لوله های گلخانه ای کاربرد دارد و باید از کیفیت بالایی برخوردار بوده و کاملا استاندارد باشند.

بست لوله گلخانه

بست لوله گلخانه

خرید بست لوله گلخانه باکیفیت

برای خرید این محصول باکیفیت لازم است تا انواع بست لوله موجود در بازار را از نظر مشخصه های کیفی مورد ارزیابی قرار داد. بسیاری از نمونه های ارزان قیمت بست گلخانه از استاندارد های لازم برخوردار نیستند و در مدت زمان کم دچار زنگ زدگی شده و قابل استفاده نخواهند بود.

بست هایی که برای لوله های گلخانه مورد استفاده قرار می گیرند، باید حتما ضد زنگ باشند زیرا این لوله ها در مجاورت رطوبت بالایی قرار داشته و باید ضد زنگ باشند. بنابراین توصیه می شود در هنگام خرید بست های لوله گلخانه به کیفیت و همچنین ضد زنگ بودن آن ها توجه داشته و محصولات استاندارد را برای خرید انتخاب کرد.

شرکت پتروکاسپین در زمینه تولید و عرضه انواع بست لوله ها نیز فعالیت داشته و همواره محصولاتی بسیار مقاوم، ضد زنگ و استاندارد را به مشتریان ارائه می نماید.

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]