اتصالات گالوانیزه توپی

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : اتصالات گالوانیزه بدون دیدگاه

Galvanized fitting tupy

اتصالات گالوانیزه توپی از تجهیزات مورد نیاز در سیستم های آبرسانی ، لوله کشی ساختمان و همچنین سازه های فلزی و سیستم آتش نشانی می باشد.

اتصالات گالوانیزه اغلب بصورت دنده ای (رزوه ای) به هم متصل می شود

از مهم ترین اتصالات لوله گالوانیزه توپی میتوان به ، زانو گالوانیزه توپی ، سه راهی گالوانیزه توپی ، تبدیل گالوانیزه توپی ، بوشن گالوانیزه توپی و …. اشاره نمود.

اتصالات توپی از سایز ½ اینچ الی 24 اینچ در دسترس می باشد ودر انواع لوله های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله گالوانیزه توپی بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

بسته بندی اتصالات گالوانیزه بر اساس تعداد و بصورت کیسه ای فروخته می شود.

اتصالات گالوانیزه توپی - پتروکاسپین

اتصالات-گالوانیزه-توپی-پتروکاسپین

انواع اتصالات گالوانیزه توپی

  • اتصالات گالوانیزه توپی آب
  • اتصالات گالوانیزه توپی کشاورزی
  • اتصالات گالوانیزه توپی ساختمانی
  • اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل اتصالات گالوانیزه ، از پوشش گالوانیزه توپی گرم استفاده می شود و به روش متداول استفاده از گالوانیزه توپی گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى  اتصالات لوله گالوانیزه توپی ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش اتصالات توپی گالوانیزه ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]