اتصالات سازه های گلخانه

نویسنده : پتروکاسپین موضوع : لوله گلخانه ای بدون دیدگاه

Fitting golkhaneh

اتصالات سازه گلخانه از انواع شکل های اتصالات سازه های پر مصرف در صنایع گلخانه صنعتی و کشاورزی بوده و دارای اشکال مختلف و کارایی های مختلفی می باشند. از اتصالات سازه گلخانه در ساخت سازه گلخانه و همچنین محل تلاقی نایلون پوشش گلخانه و همچنین قرار دادن پنجره ها و سایر تجهیزات بر روی سازه استفاده می شود.

اتصالات سازه گلخانه ای در اشکال یو ، اچ ، نیم دایره و سایر اشکال موجود می باشد.

ضخامت اتصالات سازه های گلخانه 1 میلیمتر ، 1.5میلیمتر و 2 میل برای سازه سقف و ضخامت 2.8 میلیمتر و 3 میلیمتر برای ستون ها استفاده می شود.

اتصالات سازه های گالوانیزه گلخانه در انواع اتصالات سازه های  های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

اتصالات سازه های گلخانه - پتروکاسپین

اتصالات-سازه-های-گلخانه-پتروکاسپین

انواع اتصالات سازه گالوانیزه گلخانه

  • اتصالات سازه های  گلخانه سبک
  • اتصالات سازه های  گلخانه کشاورزی
  • اتصالات سازه های  گلخانه صنعتی
  • اتصالات سازه های  گلخانه سنگین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل اتصالات سازه های گلخانه ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . اتصالات سازه های گلخانه به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى  اتصالات سازه های گالوانیزه گلخانه، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى اتصالات سازه های ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش اتصالات سازه گلخانه ای، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه سبک

Galvanized pipe لوله گالوانیزه سبک از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های گالوانیزه سبک بصورت [...]

لوله گالوانیزه دست دوم

Galvanized pipe لوله گالوانیزه دست دوم از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]

لوله گالوانیزه وزن متوسط

Galvanized pipe لوله گالوانیزه وزن متوسط از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه [...]